left_side_green_shape

ייעוץ זוגי

ייעוץ זוגי בשיטת התבוננות®

בעיות בתקשורת מהוות מקור ל – 90% מהבעיות בזוגיות.

אנו נלמד אתכם איך להתמודד איתן באמצעות ה"איך" הנכון!.

בואו לגלות איך יישום עקבי של כלים וטכניקות מצמיחים גם את הזוגיות שלכם…

אל תחכו למחר, התקשרו אלינו עוד היום!

לתיאום שיחת היכרות

איך הייעוץ הזוגי שלנו יכול לעזור לכם?

שיטת התבוננות, תקנה לכם כלים משוכללים לתקשורת זוגית חיובית ואפקטיבית. במקום לחפש אשמים תלמדו להציג את נקודת המבט שלכם, במקום להתגונן תלמדו להכיל דעות שונות משלכם מבלי לחוש מאוימים מכך, ובמקום להיות תובעניים תלמדו לרתום את בן הזוג למטרה שלכם. תוך זמן קצר מיישום הכלים בפועל, בהתמדה ובעקביות, תתחילו לחוות בזוגיות שלכם שינוי דרמטי, כשרגשות המרירות והכעס עקב מאבקי הכוח הבלתי נגמרים, יפנו את מקומם לאינטימיות וחברות אמיתית, המבוססות על התחשבות הדדית בצרכים של שניכם ויכולת לגשר ביניהם.

icon-star
איך להמיר תקשורת ביקורתית ושיפוטית, בתקשורת חיובית ואמפתית
icon-star
איך לזהות "מוקשים" רגשיים וכיצד לטפל בהם ללא מתחים וללא מאבק
icon-star
איך לנהל קונפליקטים באופן שיצור ביניכם תקשורת רגשית ותקשורת בינאישית מנצחת
icon-star
איך לעורר מחדש את תחושות האינטימיות והחברות שאיבדתם

הזוגיות כואבת לכם?

כבר שנים שאתם סוחבים בעיות בזוגיות שלכם. זה לא שלא היו לכם תקופות חסד של הפסקות אש יזומות, בהן קיוויתם שהמשפט ומאז "הם חיו להם באושר ועושר" לא יוותר רק לאגדות. לדאבונכם, גיליתם שאחרי תקופה של "רנסנס" זוגי פתאום קורה משהו (ותמיד קורה!) ואתם חוזרים על אותם ריטואלים, שפוגעים בכל אחד מכם ובזוגיות. וכך חוזר חלילה…
רע לכם, אתם שחוקים ומרוקנים נפשית ורגשית. כל החלומות שלכם אודות זוגיות טובה ותומכת, אודות נמל מבטחים מגונן ומנחם נמוגו. רוב הזמן אתם עסוקים בלאגור תחמושת וללקק את הפצעים. עם זאת, עדיין לא איבדתם תקווה שמשהו טוב יקרה בסוף.
כדי שאכן משהו טוב יקרה, עלינו ראשית להתעורר מהפנטזיה ולהבין שכבודן של ה"אגדות" במקומן מונח, אך הקשר בינן לבין זוגיות מקרי בהחלט. זוגיות טובה היא לא נס! חווייה זוגית מתגמלת ומעצימה את שני הצדדים, דורשת השקעת משאבים ודיוק ה"איך" הנכון!

Layer 1417

שלבי תהליך הייעוץ הזוגי בשיטת התבוננות®

'שנינו ביחד וכל אחד לחוד'

על מנת שנוכל להגיע ל'שנינו ביחד', אין מנוס אלא לבחון תחילה 'כל אחד לחוד'. במילים אחרות, בחלק הראשון של תהליך הייעוץ נפגוש כל אחד מכם בנפרד, נלמד את נקודת מבטו על המצוי וסיבותיו, ובין היתר נלמד על השפעת עברו, לרבות בית הגידול, על הזוגיות העכשווית. השלב הזה ילווה במילוי שאלונים, שיאפשרו לנו להבין לעומק היבטים שונים שקשורים להתנהלותכם, לעיתים גם כאלה שאתם לא מודעים אליהם.

כעת, לאחר שאספנו את המידע החשוב מכל אחד מכם, נבדוק היכן הערכים והצרכים האישיים של כל אחד מכם משתלבים ופועלים בהתאמה ומאידך, היכן הם מתנגשים/ סותרים זה את זה וגורמים לקונפליקטים ומריבות בזוגיות.

image_005

'שנינו ביחד'

התהליך שיציל את חיי הזוגיות שלכם!

אז אחרי שעסקנו במצוי ובחנו את האתגרים המרכזיים עימם אתם מתמודדים, נתחיל סוף סוף בעבודה האמיתית ונלמד את הדבר החשוב ביותר בדרך לצמיחה זוגית – תקשורת!
נלמד להחליף את התקשורת שבה כל אחד מכם מנסה להוכיח שהוא צודק והאחר טועה/אשם,
בתקשורת אחרת שבה תלמדו להקשיב בלי להרגיש צורך להתגונן, לומר את דבריכם מבלי להפנות אצבע מאשימה, ולהציע אלטרנטיבה נבונה שתאפשר לזוגיות לצמוח מהמצב.
אתם הולכים ליצור במו ידיכם חוזה זוגיות כתוב ומוסכם לגבי כל אחד מהנושאים הקונפליקטואליים, בדרך לצמיחה מחודשת של הזוגיות.

Layer-891

קראו עוד על ייעוץ זוגי

הכמיהה של בני זוג לתחושה "רואים אותי"

מה לדעתכם יקרה אם תתחילו להיות ערים גם למסרים הבלתי מילוליים שאתם מוסרים ומקבלים בזוגיות? בפועל, אתם תראו את כל מה שניסיתם להתעלם ממנו לאורך שנים - הרצונות, הצרכים, האמונות, הרגשות והכאבים של...

קראו עוד

תקשורת זוגית = הסכמה לוותר על הפנטזיה

אחת האמונות הדיספונקציונליות בזוגיות היא "אם בן הזוג שלי אוהב אותי, הוא אמור להבין אותי, להכיל אותי ולקבל אותי גם בלי מילים". זוהי אחת האמונות הכי עמוקות שלנו וזו שאולי גורמת להכי הרבה קונפליקטים...

קראו עוד

מאהבה רומנטית למאבקי הכוח בזוגיות

לאהבה הרומנטית בזוגיות יש פז"מ מוגבל! מחקרים מצביעים על טווח זמן שנע בין שלושה חודשים לשנתיים. בכל מקרה, ובסמוך להתחייבות שלנו האחד כלפי השני, שבאה לידי ביטוי במעבר למגורים משותפים/ נישואין...

קראו עוד
עוד על ייעוץ זוגי
quotes_icon

הזוגות שהצליחו מספרים

“הגענו לאורנה כי כלו כל הקיצים. התקשורת בבית הייתה אפסית. לא דברנו על שום נושא, לא חלקנו דבר למעט קורת גג מעל לראשינו. את החלל הריק מילא התסכול. ברגע שכף רגלי דרכה בחדרה הנעים של אורנה ידעתי שהגעתי למקום הנכון... “

משפחת ליבוביץ'

"תודה על כל ההדרכה שלך לאורך כל השנים. היית מקור מתמיד של חוכמה ותמיכה, ועזרת לנו להיות גרסאות טובות יותר של עצמנו כתוצאה מכך. מודים לך מעומק הלב!"

משפחת לניאדו

אורנה היקרה,
מה היינו עושים בלעדיך!
מודים לך על תהליך מאיר עיניים ומשנה חיים.
תודה על זה שאת תמיד פה עבורנו!
אוהבים אותך!

משפחת מזרחי