- ללא עלות -

המדריך לאינטליגנציה רגשית בניהול

המדריך לניהול איכותי שעובד!

שלא יעבדו עליכם

בטח נתקלתם בחייכם בהמון סוגי מנהלים, על חלקם הסתכלתם מהצד והבטחתם לעצמכם: "אני לא אהיה כמוהו.ה"
כשהגעתם לעמדות ניהול, זכרתם את כל אותם מנהלים גרועים שהיו לכם וגם את כל הטובים, וניסיתם ליישם את כל ה"עשו-אל תעשו" שהבטחתם לעצמכם לאורך השנים.
אלא שברגע האמת, נוכחתם לדעת שזה לא כזה פשוט, ושבפועל ומבלי שנתתם את דעתכם ו/או שמתם לב לכך, גיליתם שהמאפיינים הניהוליים שלכם דומים פה ושם לאותם מנהלים שכה סלדתם מהם. (ממש כמו שקורה לנו עם ההורים שלנו :)).

אז אם חשוב לכם להבין מה ולמה לא עובד לכם, אם אתם רוצים לשרש התנהגויות לא מקדמות, אם אתם שואפים להפוך ממנהלים למנהיגים, כאלה שעובדיהם רואים בהם מודל לחיקוי, כדאי שתקראו את המדריך לאינטליגנציה רגשית בניהול, שיתן לכם מושג וכיוון איך להתחיל להיות מנהלים טובים יותר ואיך בסופו של דבר להפוך ממנהלים למנהיגים.

שלא יעבדו עליכם - זהו תהליך והוא דורש משאבים, אבל עם הכלים הנכונים, התמדה ועקביות זה בהחלט אפשרי! תתחילו בקריאה של המדריך לאינטליגנציה רגשית בניהול. הוא קצר ומאיר עיניים באשר לאופן, שבו מנהלים יכולים לעשות קפיצת מדרגה בין ניהול למנהיגות בניהול.

לאיזה מייל לשלוח לכם את המדריך ללא עלות?

נעים להכיר

מרכז התבוננות מהווה מרכז לפיתוח, ייעוץ והדרכה לחברות ומנהלים בדרגי ניהול שונים, בכל הקשור בניהול המשאב האנושי, בדגש על המעבר מ"עולם הניהול הישן", שבו מאפייני הניהול השכיחים מתכתבים עם "סמכות וכוח", לעולם הניהול החדש, שעיקרו "מניהול, למנהיגות בניהול". אנו בהתבוננות רואים לנגד עינינו למטרה לסייע למנהלים להפוך למנהיגים שמובילים אנשים, דרך שינוי תפיסתי-התנהגותי.

מכאן, שאנו פועלים להעביר באמצעות קורסים, הכשרות, סדנאות ותהליכי ליווי וייעוץ אישיים למנהלים, את המודעות, הטכניקות והכלים היישומיים לניהול אנשים ממקום של אינטליגנציה רגשית ומנהיגות בניהול.

נבנה במחשבה רבה ע"י //