left_side_green_shape

אודות

קצת עלינו

התבוננות מהווה מרכז לפיתוח, ייעוץ והדרכה לחברות ומנהלים בדרגי ניהול שונים, בכל הקשור בניהול המשאב האנושי, בדגש על המעבר מ"עולם הניהול הישן",

שבו מאפייני הניהול השכיחים מתכתבים עם "סמכות וכוח", לעולם הניהול החדש, שעיקרו, "מניהול, למנהיגות בניהול".

אנו בהתבוננות רואים את התפקיד המרכזי שלנו בסיוע למנהלים בעשיית "קפיצת המדרגה" ובהפיכתם למנהיגים שמובילים אנשים, דרך שינוי תפיסתי – התנהגותי.

במה אנחנו שונים מאחרים?

הגישה שלנו שונה במהותה מהגישה הקונבנציונאלית השכיחה, שבה תהליכי ייעוץ והדרכה למנהלים מתמקדים בסוגיות שונות "משולחן העבודה של המנהל" וכפועל יוצא,

המנהלים מונחים כיצד לדייק את התנהלותם ולהגיע לתפוקות גבוהות יותר לטובת שורת הרווח הארגוני.

אנחנו מאמינים שלא אסטרטגיה, לא מימון וגם לא טכנולוגיה מספיקים לארגון כדי להצליח, ושאנשים טובים וראויים בארגון עדיין מהווים את היתרון התחרותי המובהק!

מכאן, שאנו פועלים להעביר באמצעות קורסים, הכשרות, סדנאות ותהליכי ליווי וייעוץ אישיים למנהלים, את המודעות, הטכניקות והכלים היישומיים לניהול אנשים ממקום של אינטליגנציה רגשית ומנהיגות בניהול.

צוות הניהול של התבוננות®

הצוות המוביל של התבוננות מגיע ממגוון עולמות תוכן, שמאפשרים לו להעניק פתרונות יצירתיים לאתגרים, לקשיים ולפערים, הנוגעים לפעילות הניהולית בארגון ככלל, ובניהול ההון האנושי, בפרט. כל אלו מקנים לאנשי הצוות ראייה רחבה ועמוקה של 360 מעלות, המהווה יתרון ממשי וערך מוסף ייחודי, בהעצמת מנהלים וצוותים ארגוניים.

אורנה זכאי

מייסדת התבוננות®

אורנה, בוגרת תואר ראשון במנהל עסקים בהצטיינות עם התמחות בייעוץ ארגוני מטעם אוניברסיטת בר אילן, ותואר שני בלימודי משפחה מטעם המכללה למנהל בהצטיינות יתרה. בנוסף, בעלת תעודת MCI - ההסמכה הגבוהה ביותר מטעם איק"א (האיגוד הישראלי לקואצ'ינג), בעלת תעודת מגשרת מטעם לשכת עורכי הדין וחברה באיפ"א – האיגוד הישראלי לפיתוח ארגוני.

Hitbonnenut_home_inner-pages_07

גלי עזוז-אליהו

יועצת ארגונית ומפתחת הדרכה

גלי, בוגרת תואר ראשון בחינוך מטעם סמינר הקיבוצים ותואר שני במנהל עסקים עם התמחות בייעוץ ארגוני מטעם אוניברסיטת ת"א. מגיעה מעולם משאבי האנוש בארגון גדול וגלובאלי, ועוסקת בפיתוח הדרכה וכלים ניהוליים בנושאים מגוונים.

Hitbonnenut_home_inner-pages_05

החברות שסומכות עלינו

quotes_icon

אורנה היקרה, תודה שהיית שם בעיניים טובות וללא טיפה של שיפוטיות – ייעצת, הדרכת וגרמת לנו להתנתק מהטירוף היום יומי ו *להתבונן* מהפנים אל החוץ ולהיות טובים יותר כלפי עצמינו ובעיקר בינינו. בעזרתך הבנו כי איננו יכולים לשלוט בכיוון הרוח, אך בהחלט יש לנו את יכולת לשנות את כיוון המפרשים של ספינת המתכת. תודה על הכל!

הנהלת מפעל המתכת, סודהסטרים

quotes_icon

הגעתי סקפטי לתהליך, לא הייתי מוכן לעשות שינוי, לא הבנתי את השינוי, הייתי נעול על מה שאני יודע ודרך החשיבה שלי. לאחר זמן מה, המחשבות שלי נפתחו והשתנו בהתאם למה שלמדתי מצוות התבוננות. הבנתי שיש תקשורת שונה, שאני לא מכיר כל כך, שיש לעשותה אל מול אנשים, עובדים, ספקים לקוחות ועוד. התקשורת הזאת עשתה אצלי פלאים, גם בפן האישי וגם בפן העסקי. חוויתי תהליך טוב, של ידע מועיל מאוד שגרם לי לשינוי בתפיסת עולם. התהליך היה מאוד מלמד, ויישמתי אותו גם על עובדי החברה. עד מהרה ראיתי שינוי בדפוסי ההתנהגות של העובדים והמנהלים. אני חושב שזה אחד התהליכים הטובים שעברתי בחיי.

מנכ"ל פרידיו

quotes_icon

אורנה וגלי אלופות עולם!!! יצרו אצלנו שינוי מחשבתי ותפיסתי. הראו לנו בסבלנות איך מנהיגים אנשים במשרד. תמיד זמינות לחדד את הנושאים השונים. למדו אותנו שפה חדשה, מאתגרת, שונה מהשפה הרגילה שרב האנשים מדברים. שפה של מצליחנים. תודה רבה לכן אלופות!

ישראל יעקב, שמאות מקרקעין

quotes_icon

גלילאו אמר שאי אפשר ללמד אדם, אפשר לעזור לו לגלות זאת מתוך עצמו. אורנה, עזרת לי לגלות על עצמי המון דברים ועל כך רציתי להודות לך.

א.ע.

quotes_icon

הגעתי להתבוננות בשלבים הראשונים של התפקיד הניהול המשמעותי הראשון שלי (מנכ״ל). סיימתי את התהליך כאשר אני מנהל בצורה הרבה יותר חכמה ואפקטיבית תוך שאני שומר על איזון טוב בחיי האישיים לצד העבודה. מדובר בגוף מקצועי מאוד, שמטרתו היא אחת- טובת הלקוח וזאת בהתאמה מלאה למאפיינים והמטרות שלך כמתאמן. השירות הוא מצויין ונעשה ממקום אכפתי ורציני מה שגורם לך כלקוח תחושת מחוייבות לתהליך.

א.ס.

quotes_icon

אין לי מילים להודות לך על התהליך הארוך שעברתי בזכותך ובאמצעותך. קיבלתי ממך כלים רבים וחדשים להתנהלות עצמית ביחסים מול המשפחה, החברה בה אני עובד וכלים לניהול העובדים הכפופים לי. הגעתי חסר ביטחון ובזכותך, בתהליך הארוך שעברנו, הבנתי שאני שווה ולא מעט. תודה רבה על הכל!

ע.ג.