אתם כבר מכהנים כמנהלים ולכאורה כבר השגתם יעדים והוכחתם את היכולות שלכם. אבל האם הקריירה שאתם מנהלים מדייקת את החזון שלכם? עד כמה הגדרתם לעצמכם איפה אתם רוצים למצוא את עצמכם בעוד חמש שנים? ואם הגדרתם, עד כמה אתם יודעים כיצד לפעול בכדי להתקדם לעבר השגת המטרה?

מאידך, אם הגעתם לתפקיד בכיר, אבל אתם לא לגמרי מאמינים שהוא מגיע לכם; אם אתם חוששים שאולי "עבדתם" על כולם ולמעשה אתם לא ראויים לכבוד שאתם מקבלים; אם אתם הולכים עם תחושה פנימית שאתם לא שווים מספיק ומפקפקים ביכולות שלכם – אתם מונעים מעצמכם הגשמה עצמית אמיתית ומחמיצים את החיים האמיתיים, המלאים והמספקים שיכולתם לחיות.
אימון אישי למנהלים בשיטת התבוננות® מתחיל בבחינת המצוי: התחושות בתפקידכם הנוכחי, הסגנון הניהולי שלכם, החוזקות אל מול החולשות, מוקדי הקושי, חסמי ההצלחה והאתגרים הניהוליים עמם אתם מתמודדים. בהמשך מושם דגש על זיהוי הצרכים והערכים החשובים לכם ושאותם תרצו להביא לידי ביטוי מיטבי בתפקיד הנוכחי / הבא שלכם.

השלב השני הוא שרטוט המטרה המדויקת שתאפשר את השגת הצרכים והערכים שהוגדרו והתוויית הדרך להשגתה, שכוללת הקניית מיומנויות ניהול משאב אנושי, לרבות: אסרטיביות ניהולית, מיומנויות תקשורת בינאישית אפקטיבית, ניהול קונפליקטים, טיפול בהתנגדויות ועוד. זאת לצד הכרת דרכים להנעת עובדים, ליווי וסיוע ביישום שגרות ניהוליות, פיתוח מיומנויות ניהול עצמי מיטבי וכדומה. הכול לפי הצרכים שהוגדרו ובדגש על צמצום הפער הקיים בהיבטים השונים בין הרצוי למצוי.

אז למי מתאים תהליך אימון לקריירה ניהולית?

• למנהלים שכבר בתפקיד ניהולי, אך לא מרגישים שיש להם אופק לעתיד
• למנהלים שיש להם תחושה של חוסר סיפוק מהשכר או מהתנאים
• למנהלים שלא מתקדמים בקצב שבו הם יודעים שהם יכולים
• למנהלים שמיצו את פרק השכיר/ה בחייהם, רוצים להיות עצמאים אבל חוששים
• למנהלים שעוסקים במקצוע שנכפה עליהם ומרגישים שהגיע הזמן לשנות

הסתר

אימון אישי לקריירה ניהולית

אתם מנהלים, מכהנים בתפקיד בכיר או מועמדים לכזה, יש לכם יכולות וכולם מכירים בהן – אבל האם יש לכם קריירה אמיתית? האם אתם יודעים לאן אתם שואפים להגיע בעוד חמש שנים? ועשר? מה אתם עושים כדי להתקדם לעבר המטרה?

קרא עוד
קרא עוד

תקיעות בניהול - פחד משינויים

עד מתי ימשכו החששות, הפחדים, ההשלמה עם מציאות שלא מתאימה לכם והדריכה במקום. והכל - בגלל הפחד משינוי. לא פחות מטרידות הן תחושות האין אונים והשאלות שחוזרות על עצמן: לאן שואפים עכשיו? איך מתקדמים גבוה יותר? האם להסתפק במה שהשגתי עד כה?

קרא עוד
קרא עוד

אימון אישי להעצמה למנהלים

"הלוואי שהייתי מאמין בעצמי יותר", "הלוואי שלא היה לי אכפת לי מה אומרים עלי", "הלוואי שהייתי מעז סוף סוף ללכת עם האני האמיתי שלי".
אם מחשבות כגון אלה מעסיקות אתכם תדיר בתפקידכם כמנהלים, כנראה שאתם בדרך להעצמה אישית ולפריצת דרך משמעותית, וזה רק עניין של זמן עד שתרשו לעצמכם את מה שמאז ומתמיד הגיע לכם –לחיות מתוך תחושות של הערכה עצמית, העצמה וצמיחה אישית ומתן ביטוי עצמי מלא ושלם, הן בתפקידכם כמנהלים והן בחייכם האישיים.

קרא עוד
קרא עוד

אימון אישי לאסרטיביות בניהול

  • אם אתם מנהלים חברה או עסק ולא מרגישים מוערכים על ידי עובדים או קולגות
  • אם אתם מנהלים בארגון ורואים איך התפקידים הבאים אותם סימנתם לעצמכם נתפסים על ידי אחרים
  • אם את מקום היצירתיות שמילאה אתכם בתחילת הדרך תופסת תחושת מרירות והחמצה 

אז כנראה שהגיע הזמן להתבוננות®!

קרא עוד
קרא עוד

אימון אישי להתפתחות ומימוש עצמי בניהול

אתם מספרים לעצמכם ולסובבים אתכם, שאתם פשוט חייבים לעשות שינוי בחיים ובעסק. שלמרות שהעסק נראה מוצלח, למרות שקיבלתם קידום בעבודה, אתם מרגישים תקועים ותחושת החמצה מלווה אתכם על כל צעד ושעל. אך כמעט באותה נשימה, אתם גם מסבירים מדוע השינוי, הפריצה, לא יכולים להתרחש עכשיו, ויש לכם נימוקים משכנעים למכביר: אין מספיק כסף, אתם עסוקים, ההלוואות לוחצות, החברה המתחרה פשטה רגל ואתם חוששים מגורל דומה.

קרא עוד
קרא עוד