בלבול ואי הוודאות בעניין תחום העיסוק המקצועי

לאחרונה סיימתי תהליך שעברתי עם אורנה במשך כשנה וחצי.
הגעתי לאורנה בעקבות המלצה מחבר, בסמוך ליום הולדת 30 כשהמטרה הייתה לפתור את הבלבול ואי הוודאות בעניין תחום העיסוק המקצועי שלי.

זכור לי משפט שאורנה אמרה לי בפגישתנו הראשונה: "זו המתנה הטובה ביותר לגיל 30" – אין ספק שהיא צדקה!
כבר בשיחת הטלפון הראשונה עם אורנה הרגשתי שאני מדבר עם אדם מיוחד שברצונו לבצע בירור אמיתי של צרכי הצד השני. שיחת הטלפון ערכה כרבע שעה שבסיומה נקבעה פגישת היכרות שהובילה לתהליך מובנה שבמסגרתו רכשתי כלים רבים.
את התהליך ניתן לחלק למס' שלבים עיקריים: 1. תחקור, ברור ושיקוף. 2. תיאום ציפיות. 3. רכישת כלים. 4. השגת מטרות.
כבר בפגישה הראשונה הבנתי שהקריירה שעד כה חשבתי שהיא העיקר, אינה העיקר ועלי לטפל באורח החיים שלי בכללותו, לאזן בין תחומי החיים השונים ולחוות יותר רגעים קטנים ובעלי משמעות.
בנוסף ובשל העובדה שרוב עיסוקי הינו עם אנשים בכלל ודרגים בכירים בפרט, ובאופן כללי כולנו כל הזמן במגע עם אנשים בכל תחום בחיים, למדתי כלל חשוב: "תחילה להבין את האחר" – משם הכל נפתח ונהיה בהיר ופשוט יותר.
במהלך התהליך עם אורנה, רכשתי כלים רבים שבאמצעות התמדה ותרגול (שאינו מפסיק אף פעם) התוצאות מיהרו לבוא, התקשורת השתפרה עם כל הסובבים אותי (לקוחות חיצוניים ופנימיים), התוצאות המקצועיות השתפרו (קודמתי לתפקיד ניהולי ואף שיפרתי את התנאים באופן משמעותי), התחלתי להתמקד במטרות שלבסוף הובילו אותי להחלטות, מיקוד ואיזון.
במסגרת כניסתי לתפקיד הניהולי אורנה העניקה לי כלים רבים באמצעותם ייצבתי צוות של עובדים ולקוחות ששיפרו את התוצאות העסקיות, הכנתי תוכנית הדרכה, חניכה וליווי, ולמדתי דרכים להתמודד עם אתגרים ניהוליים ותכנון לו"ז עמוס וצפוף באמצעות תעדוף נכון.
לאור התהליך שעברתי והתוצאות שהשגתי בכל תחום בחיי, אני ממליץ בחום לכל מי שמתלבט להרים טלפון לאורנה ולהגיע לפגישה ראשונית – משם כבר תיווכחו שיש לה ערך רב.
אורנה תמיד שאלה את השאלות הנכונות, תמיד זמינה לכל התייעצות ומפגשיה מלאי תוכן ותובנות.
המלצתי לחברי הקרובים ביותר לפנות לאורנה ולעבור איתה תהליך שאין ספק שישפר ויוביל למטרה המיוחלת.
אם צריך חיזוק נוסף להחלטה ללכת עם אורנה, מוזמנים ליצור איתי קשר.

תודה רבה על העזרה, הליווי והתמיכה,

א.מ.