תהליך ייעוץ ופיתוח מנהלים בשיטת התבוננות® כולל עיבוד וניתוח אירועים מ"שולחן העבודה" של המנהל ובכפוף לכך, בניית תוכנית פעולה אופרטיבית שמכילה תרגול כלים וטכניקות להתנהלות מיטבית של המנהל אל מול עובדיו והובלה שלהם למקסום הפוטנציאל בארגון.

ייעוץ ופיתוח מנהלים בשיטת התבוננות® מתמקד בנושאים הבאים:

בחינת המצוי:

  • בחינה ויצירת מודעות באשר לסגנון הניהולי – הכרה בחוזקות אל מול החולשות, זיהוי מוקדי הקושי, חסמי ההצלחה והאתגרים הניהוליים עמם מתמודד המנהל כיום.
  • איתור וזיהוי ערכים אישיים – זיהוי הערכים האישיים אותם רוצה המנהל להביא לידי ביטוי באופן המיטבי בתפקידו.


התויית הרצוי:

  • הקניית מיומנויות שמטרתן לסייע בניהול עובדים - אסרטיביות ניהולית, מיומנויות תקשורת אפקטיבית, ניהול קונפליקטים, טיפול בהתנגדויות ועוד. 
  • הכרת דרכים להנעת עובדים - כפועל יוצא מלמידת חשיבות זיהוי הצרכים האינדיבידואליים של כל עובד, כמו גם, העלאת המודעות להבדלים בין עובדים מדורות שונים (בייבי בומרס, Z, Y, X).
  • ליווי וסיוע ביישום שגרות ניהוליות רלוונטיות לניהול המשאב האנושי, לרבות: העברת תדריך, ניהול ישיבות צוות, ניהול פגישת עבודה/ פגישה אישית עם עובד, מתן וקבלת משוב, חניכת עובדים ועוד.
  • הובלת אנשים ומשימות ממקום פרואקטיבי - כזה שיוזם, מתכנן ונוקט פעולות מקדימות כדי להיערך לקשיים, שינויים ומשברים על מנת להימנע מהם ככול הניתן.
  • פיתוח מיומנויות ניהול עצמי מיטבי במרחב הזמן – הגדרת מטרות, תעדוף משימות, התמודדות עם זוללי זמן ותכנון לו"ז ליצירת Well Being (רווחה נפשית ביומיום) לצד Doing מיטבי.
הסתר

ייעוץ אישי למנהלים לניהול צוות

אין זה סוד, כי ההון האנושי בארגון, הוא שמשפיע על תוצאות הארגון לשבט או לחסד. אבל, גם צוות משכמו ומעלה, שניחן בכל המעלות המקצועיות הנדרשות, ללא הדרכה והכוונה נכונות, עשוי למצוא את עצמו עד מהרה, נתון במאבקי כוח, פוליטיקה ארגונית ואינטריגות...

קרא עוד

אימון אישי לקריירה ניהולית

אתם מנהלים, מכהנים בתפקיד בכיר או מועמדים לכזה, יש לכם יכולות וכולם מכירים בהן – אבל האם יש לכם קריירה אמיתית? האם אתם יודעים לאן אתם שואפים להגיע בעוד חמש שנים? ועשר? מה אתם עושים כדי להתקדם לעבר המטרה?

קרא עוד
קרא עוד

תקיעות בניהול - פחד משינויים

עד מתי ימשכו החששות, הפחדים, ההשלמה עם מציאות שלא מתאימה לכם והדריכה במקום. והכל - בגלל הפחד משינוי. לא פחות מטרידות הן תחושות האין אונים והשאלות שחוזרות על עצמן: לאן שואפים עכשיו? איך מתקדמים גבוה יותר? האם להסתפק במה שהשגתי עד כה?

קרא עוד
קרא עוד

אימון אישי להעצמה למנהלים

"הלוואי שהייתי מאמין בעצמי יותר", "הלוואי שלא היה לי אכפת לי מה אומרים עלי", "הלוואי שהייתי מעז סוף סוף ללכת עם האני האמיתי שלי".
אם מחשבות כגון אלה מעסיקות אתכם תדיר בתפקידכם כמנהלים, כנראה שאתם בדרך להעצמה אישית ולפריצת דרך משמעותית, וזה רק עניין של זמן עד שתרשו לעצמכם את מה שמאז ומתמיד הגיע לכם... 

קרא עוד
קרא עוד

ייעוץ אישי למנהלים לתקשורת בינאישית אפקטיבית

כבר עברת דבר או שניים בחייך, כמו גם מערכות יחסים מסוגים שונים, וכיום ברור לך עד כמה נושא התקשורת הבינאישית בארגון, קריטי להצלחתו ועד כמה הוא משמעותי ו"נפיץ". אחרי הכול אפשר לסגור חוזים "שמנים" עם חברות גדולות, אבל מה שיקבע את ההצלחה או חלילה את הכישלון בסופו של יום, זהו אך ורק הגורם האנושי, והגורם האנושי משמעו, היכולת לנהל תקשורת בינאישית מיטבית שמקדמת את מטרות הפרט והארגון.

קרא עוד

אימון אישי לאסרטיביות בניהול

  • אם אתם מנהלים חברה או עסק ולא מרגישים מוערכים על ידי עובדים או קולגות
  • אם אתם מנהלים בארגון ורואים איך התפקידים הבאים אותם סימנתם לעצמכם נתפסים על ידי אחרים
  • אם את מקום היצירתיות שמילאה אתכם בתחילת הדרך תופסת תחושת מרירות והחמצה 

אז כנראה שהגיע הזמן להתבוננות®!

קרא עוד
קרא עוד

אימון אישי להתפתחות ומימוש עצמי בניהול

אתם מספרים לעצמכם ולסובבים אתכם, שאתם פשוט חייבים לעשות שינוי בחיים ובעסק. שלמרות שהעסק נראה מוצלח, למרות שקיבלתם קידום בעבודה, אתם מרגישים תקועים ותחושת החמצה מלווה אתכם על כל צעד ושעל. אך כמעט באותה נשימה, אתם גם מסבירים מדוע השינוי, הפריצה, לא יכולים להתרחש עכשיו...

קרא עוד
קרא עוד