הערכה עצמית

"אין לך הערכה עצמית", "יש לך הערכה עצמית נמוכה", "את סובלת מחוסר הערכה עצמית", "יש לך דימוי עצמי נמוך"...

אם מאז שאת זוכרת את עצמך, ההורים, המורים וגורמי סמכות שונים בחייך, דאגו למתג אותך כ"בעלת הערכה עצמית נמוכה" או דימוי עצמי נמוך, הרי שודאי קשה לך להשתחרר מהכבלים הללו גם היום...

כולנו תוצרים של המאורעות שעברנו בחיינו, כשהאופן בו התמודדנו איתם, יצרו את התפיסה שלנו ושל הסובבים אותנו, בנוגע למי אנחנו ומה ערכנו והאם אנו "שוות" או לא.

אבל, אם רק נעצור לרגע ונתבונן, הרי שתפיסה זו של "שחור או לבן", "שווה -לא שווה", הינה ילדותית מאין כמוה ובכל זאת, רובנו ממשיכות להנציח ולשחזר אותה מידי יום, באופן הפוגע בקידומנו המקצועי, במערכות היחסים שלנו ובביטוינו העצמי.


הערכה עצמית וקבלה עצמית - לשבור את הדפוס השלילי

יחד עם זאת, אם הגעת עד הלום, הרי שאת כבר מבינה, שמקורו של הביטחון העצמי הנמוך שלך שייך להיסטוריה, הוא כבר סיים את תפקידו ואת חופשייה בכל רגע נתון להחליט ולהיפרד ממנו. נכון. אין זה פשוט להימנע מחשיבה שלילית אוטומטית ומההרגל המגונה לתת לסובבים אותנו (ביניהם גם יקירנו), המון כח עלינו.

אבל, התוצאה המצפה למי שתיקח אחריות על אושרה ותילחם בדפוס השלילי, מתוקה מאין כמוה ומבטיחה: קבלה עצמית ואהבה עצמית, חירות מחשבתית ובחירה חופשית אמיתית, לנסות ולהיות מי שתמיד חלמת ומעולם לא העזת...


המסע אל התבונה הפנימית - לזכות בחיים של אושר

נשים שעברו את המסע אל התבונה הפנימית שלהן, מודות שחייהן ניתנו להן במתנה והן חוות כיום הגשמה אישית בכל פן בחייהן. גם את יכולה לשבור את הדפוס המזיק ולהעניק לעצמך הזדמנות להערכה עצמית, קבלה עצמית ומערכות יחסים מעצימות, כשהתבוננות מציעה לך דרך מרתקת ולא פחות מכך גם אפקטיבית, לעשות זאת.

חולמת על  העצמה אישית וביטוי עצמי? מקווה לשנות קריירה או מציאת זוגיות שעובדת?  קראי חוויות של מתאמנות.

צרי קשר ואשמח לסייע לך.


 

הערכה עצמית

תקועה? מייחלת לשינוי?
חולמת לפרוץ דרך?

אני כאן עבורך! לתיאום פגישת הכרות קצרה ללא תשלום, צרי קשר ונבדוק יחד את מידת התאמתך
 
"... כאשר הגעתי לאורנה הייתי במצב נפשי מאוד קשה שלא הייתי מודעת לו בהתחלה, אנשים סביבי לא ידעו או הרגישו כי לא אפשרתי שיראו או ירגישו. לאט לאט עם האימון אצל אורנה הפכתי ליותר מודעת כמעט לכל. אורנה לא ויתרה לי בכלום. אנשים סביבי התחילו להרגיש את השינוי. כל זה לא היה יכול לקרות אם לה הייתי מגיעה לאישה המקסימה הזו... "

יש לך דקה להתבוננות?

הירשמי וקבלי סדרת הדרכות וכלים להעצמה אישית
 
אורנה זכאי - אימון אישי להעצמה אישית וטיפוח הביטחון העצמי לנשים, כתובת: חיבת ציון 28 רמת גן, טלפון: 03-5751238,פקס: 03-5751239,נייד: 050-5457600, דוא"ל:orna@hitbonenoot.co.il,
Google+ | כתיבה שיווקית : המילה האחרונה