סדנאות לקהל הפרטי

private

מרגיש תקוע, אבל לא יודע "לשים את האצבע" על הסיבות לכך? יודע מה חוסם אותך, אבל מרגיש שאין לך את הכלים לצאת מהמקום הזה? צמא ללמוד על הגורמים המעכבים אותך בדרך לצמיחה בקריירה, בזוגיות וכדומה? מסתכל בהערצה על אחרים שיודעים להתנהל באופן מיטבי בחברה ורוצה גם?

סדנאות התבוננות נותנות מענה לכל אלה, באופן שיאפשר לך "להוציא את עצמך לאור" דרך לקיחת אחריות אישית (ומפסיק לסמוך על האחרים שיעשו את העבודה במקומך!), תוך שאתה מביא לשיפור באיכות חייך הן ברמה האישית והן ברמה המקצועית.

סדנת "השעה ה- 25"

סדנה לניהול זמן אפקטיבי

מתמרן מדי יום בין עשרות מטלות? עובד קשה יותר ובכל זאת לא מספיק את מה שחשוב באמת? עברת קורס ניהול זמן או התנסית בשיטות לניהול זמן אפקטיבי ובכל זאת התוצאות רחוקות מלהשביע רצון? רוצה ללמוד איך באמת תוכל להפיק יותר מכל דקה?

 

סדנת "העצמה אישית"

סדנת צמיחה והעצמה

חווה תקיעות? החמצה? אפילו אכזבה עצמית? קיווית להשיג יותר ולחיות כל רגע בתחושה של מימוש והגשמה? מזה תקופה ארוכה שאתה מרגיש מובס? חווה ניתוק מהכוח הפנימי שלך? מהיצירתיות? משמחת החיים? מאמין ומקווה שאפשר הרבה יותר, אבל לא יודע איך?

 

סדנת "הקשר לקשר"

סדנת תקשורת בינאישית

חווה קושי במערכות יחסים? בעבודה? מול עמיתים? מתאמץ לרצות אחרים? חולם "להעמיד מישהו במקום", אבל חרד מהתוצאות? נע לרוב בין קורבנות לתוקפנות? מרגיש אבוד בתוככי הפלונטר המורכב הזה שמכונה מערכות יחסים וחולם ללמוד איך לעשות את זה קל?