להלחם בפחד ולגלות את הביטחון העצמי - ל. י.

אורנה יקרה,

הגעתי אלייך בחורה חסרת ביטחון, מפוחדת, חרדה עם תחושת דחייה, חנוקה עד דמעות וללא האמונה שניתן לשנות דבר מה בחיי. מבחינתי הכול היה כבר חסר סיכוי: הדימוי העצמי וההערכה העצמית שלי היו נמוכים, היחסים שלי עם קרוביי לא היו טובים, הייתה לי חרדת מבחנים (מה שהקשה עליי והפך לבלתי אפשרי בשבילי ללמוד לתואר), פחדתי מהכול, אפילו מלדבר עם אנשים, עליתי במשקל ומצבי הנפשי היה מאוד ירוד.

כבר מהפגישה הראשונה יצאתי עם תחושת אופטימיות, שחרור ועם אמונה שיש אור בקצה המנהרה. מהר מאוד הרגשתי את השינוי שחל בי, התאהבתי בתהליך האימון האישי ויישמתי את כל הכלים שנתת לי. לימדת אותי כיצד להילחם בפחד, כיצד להוציא אותו מחיי, בהתחלה הוא לא רצה לעזוב אותי, אחר כך הוא חזר לעיתים קרובות ובסוף הוא נעלם לגמרי, מה שהפך את חיי לנעימים ומוצלחים.

כעת, אני בטוחה בעצמי, בכישוריי, אני מאמינה בעצמי, מקשיבה לעצמי, דואגת לגופי ודבר חשוב נוסף - מתגמלת את עצמי. לימדת אותי איך להוציא את האמונות השליליות מחיי, כיצד לסלוח לכולם ולעצמי, התנקיתי מכל מה שצברתי עם השנים, השתחררתי, מה שהביא אותי למקומות חדשים וטובים הרבה יותר.

בעקבות התהליך אני מזכירה לעצמי בכל יום, שלפני הכול - האמיני בעצמך, תאהבי את עצמך וגלי בתוכך את הביטחון העצמי האמיתי שלך, הגידי תודה בכל יום לבורא עולם על דברים שגם אם הם נראים לך מובנים מאליהם, ודעי שכל מה שאנו עושים בחיים בא מתוך בחירה.

תודה לך אורנה על הכול, ושאת עדיין כאן בשבילי...

באהבה גדולה

ל.