להאמין שאני מסוגלת - ר. ש.

תודה שנתת לי את הכלים להתבגר, להיות מודעת ולהאמין שאני מסוגלת...

מהפך בניהול מערכות יחסים - ר. ס.

לפני כמה חודשים מצאתי את עצמי במצב ייאוש ושחיקה נפשית ופיזית. הרגשתי תקיעות הן בחיי הפרטיים והן בחיי המקצועיים אשר לא התקדמו לשום מקום.

שחרור תחושות שליליות - נ. צ.

הייתי במצב נפשי לא פשוט עם ביטחון, דימוי, ומודעות עצמית מאוד נמוכה. הייתי מלאה בתחושות שליליות ובמצבי רוח משתנים והרגשתי שאני נמצאת בהצגה חיצונית של "הכול טוב" אבל בפנים הרגשתי רקבון, לא יכולתי לשאת את התחושה הזאת יותר ולשקר לעצמי לא מצאתי את עצמי והבנתי שאני צריכה לפנות לעזרה

שיפור הביטחון העצמי וירידה במשקל - ל. ל.

אני לא אשכח את היום שהגעתי אלייך, חבל שלא צילמת אותי. איזה פרצוף חסר חיים היה לי. עסקתי עד אז בהתחשבנויות עם עצמי ועם האחרים, הייתי עם ביטחון עצמי ברצפה, עודף שומן וחסר שחשק לעשות כושר גופני ולפגוש אנשים כולל משפחה.

שחרור כעסים ותחושות שליליות, לקום בבוקר עם חיוך - ש. ע.

הגעתי אלייך שאני במצב נפשי די ירוד מצב שבו חיפשתי את עצמי, להבין את עצמי לקבל כוחות ולנסות להתרומם. בשיחות איתך עשיתי דבר שלא רציתי לעשות אף פעם וזה להתבונן עמוק בתוך תוכי, לומר את האמת לעצמי גם אם האמת כואבת וכן היו דברים שכאבו לי מאד.

שינוי מהותי בחיי - ד. א

לא האמנתי בהתחלה שאדם חיצוני יכול לחולל כזה שינוי גדול בחיי. הגעתי עם תחושה שאף אחד לא יכול, יודע ומסוגל לעזור לי, כי אני מן הסתם קראתי את כל הספרים ויישמתי חלק גדול מהדברים. כך שאין אדם שיודע יותר ממני מה גם שלא הייתי אדם שיודע לבקש עזרה.

להלחם בפחד ולגלות את הביטחון העצמי - ל. י.

כבר מהפגישה הראשונה יצאתי עם תחושת אופטימיות, שחרור ועם אמונה שיש אור בקצה המנהרה. מהר מאוד הרגשתי את השינוי שחל בי, התאהבתי בתהליך ויישמתי את כל הכלים שנתת לי. לימדת אותי כיצד להילחם בפחד, כיצד להוציא אותו מחיי...

להבין את הטעויות ולעשות שינוי - ח. ע.

כל מפגש איתך היה מרתק, כל שיחה איתך הייתה משמעותית ובכל פעם מחדש יצאתי ממך מחוזקת יותר, מעודדת יותר ועם הרבה תובנות חדשות ונכונות יותר. קיבלתי ממך כלים חדשים להתנהלות נכונה ותקינה לחיים, חשיבה חיובית והרבה אופטימיות שרק זה לבדו, יכול לשנות עולמות...

להציל את חיי הנישואים - ר. ד.

אורנה הקשיבה שעות לכל מילה, התייחסה בכבוד ובאמפטיה לכל הברה שיצאה מפי וזכרה כל פרט שסיפרתי לה בדמי. במקצועיות רבה היא עיבדה את הפרטים לכדי תמונת מצב ברורה ובנתה תכנית עבודה. צעד אחרי צעד היא מאמנת לתקשורת, היא לא מותרת על עבודה, היא לא עושה הנחות, כשזיהתה את המטרה שלי, אימנה אותי להגיע אליה.

לחיות בשלום עם הסביבה - מ. ב.

היום אני יכולה להגיד על עצמי שאני חזקה נפשית, מאמינה בעצמי ובמה שהנני מסוגלת להשיג, מגלה בעצמי דברים חיוביים רבים אשר היה לי קשה להאמין שהם קיימים בי עד היום, והכי חשוב מרגישה שלמה ושלווה.

לקום כל בוקר עם חיוך - ג. ר.

ההתחלה לא הייתה קלה, ההרגלים המקובעים והאמונה ש"אני יודעת הכי טוב" מאוד הקשו עליי, אך מפגישה לפגישה הרגשתי איך אני מתעצמת והופכת להיות אישה ערכית, שמאמינה ביכולות שלה מבלי להזדקק לשום סממן חיצוני, שמתנהלת בדרכי נועם מתוך השלמה וקבלה עצמית, ומפסיקה להתנהל ממקום שכל הזמן מנסה להוכיח.

להתמודד עם כל פחד שיבוא - ש. ק.

כשהגעתי אלייך לא ידעתי להצביע מה בדיוק עובר עלי. הרגשתי שאני בתוך מנהרה חשוכה ולא רואה את האור בקצה. אני נשואה באושר, אימא לשלושה ילדים מדהימים, נראית טוב אך בפנים היה משהו כבוי. הרגשתי שבתוכי יש מעין משקולת כבדה שמונעת ממני להתרומם וגורמת לי לשקוע עוד ועוד. לקח לי זמן להבין שלבד אני לא אצליח לפתור את הבעיה וכך נכנסת לתמונה...

לשחרר את הכעס - ס. צ.

בתחילת התהליך הייתי סקפטית בכל הקשור לשינוי בחיי, שאלתי את עצמי הכיצד מישהו יכול לשנות תכונות אופי המלוות אותי כל חיי?! אורנה הוכיחה לי אחרת. איתה הצלחתי לחדור מבעד לכל אותם מחסומים ועכבות ולהיפתח לדרך חדשה.

להתמקד בזוגיות ולהצליח בכל התחומים - י. ש.

פניתי אלייך מנקודת שפל בה הייתי בחיי- נקודה בה חשתי ייאוש מוחלט מכך ששוב ושוב אני מנסה להכיר בן זוג למערכת יחסים רצינית והדבר לא צולח. כבר מהפגישה הראשונה עם אורנה הבנתי כמה טעויות נהגתי לבצע על בסיס קבוע לאורך כל ההיכרויות שהיו לי, ושאכן התנהלתי בדפוס שגוי. מלבד המתנה הענקית שזכיתי לה בתחום הזוגיות, במפגשים שלי עם אורנה עלו קשיים נוספים איתם התמודדתי.