התבוננות משפחתית

header new-09

המשפחה אמורה להיות העוגן וחוף המבטחים, התומך, האוהב והמחבק, אבל לעיתים עולים וצפים גם משברים, מעברים ושינויים אשר דורשים הכנה, הכוונה, הקניית כלים ומציאת פתרונות ישימים. כל אלה נבנים על בסיס ההתבוננות בתא המשפחתי, זיהוי הגורמים למשבר ובניית תוכנית ייעוץ מתאימה וליווי עד להשגת הפתרונות ויציאה לדרך חדשה.

יעוץ והכוונה משפחתית

כמה פעמים הרמת ידיים בייאוש ואמרת לעצמך: "מה השתבש? מה לא עשיתי? מדוע הילד מתנהג באלימות או באדישות? למה הוא מתנתק ומסתגר בחדר כל הזמן? מה עושים?".

התמודדות של ילדים עם גירושין

מאז היוולדם עשית למען הילדים הכל. דאגת למלא כל מחסור, הגנת מפני כל פגיעה, נלחמת על כל עלבון בגן או בבית הספר. ועכשיו, ברגעים הכי קריטיים – כשהמשפחה עומדת בפני גירושין ופירוק, כשמעמסה נפשית ורגשית כל כך כבדה מונחת על כתפייך... דווקא עכשיו הילדים זקוקים לך יותר מתמיד.

זוגיות פרק ב' - ילדים שלי/שלך/שלנו

צריך לעשות את ההכנות הראויות. זוגיות שניה עם ילדים דורשת הרבה יותר עבודה ותשומת לב מאשר הראשונה. כל אחד מכם מגיע לזוגיות עם ה"נדוניה" - הילדים והמטען הרגשי הנפיץ שהם סוחבים על גבם בגלל פירוק תא משפחתי.

שיפור התקשורת עם הילדים

היחסים עם הילדים מאכזבים אותך? השקעת את נשמתך ואינך רואה תמורה? קיווית שיצא מהם "איינשטיין" ויצא משהו אחר לגמרי? ואולי הם כבר עזבו את הבית ועדיין נשארת ספק הכסף, הכביסה, ה"קייטרינג" והשמרטפות שלהם?.

שיפור התקשורת עם ההורים - יצירת הבנות

אבא שלך הכניס לך לראש שאתה בינוני? אמא שלך אמרה לך שאת חסרת יכולת? גם היום שנים אחרי, קולם הביקורתי של הורייך עדיין "מהדהד" בתוכך, מערער את הביטחון העצמי שלך ומונע ממך לפרוץ קדימה?.