יעוץ זוגי לקראת פרידה

החלטת לסיים את הקשר ולהפרד מבן זוגך? רוצה להתגרש? מעוניינת לעשות זאת עם מינימום כאב ונזק לך ולילדים? דואגת לאינטרסים שלכם ויחד עם זאת רוצה לשמור בכל מחיר על אווירה מכובדת ולשון נקייה?

הנישואין שלכם כבר מזמן הסתיימו וכעת זה רק עניין של זמן עד ש"תפגשו על מדרגות הרבנות". ברור לך שיש לעשות מעשה, אבל מושגים כמו "עצמאות כלכלית" או "מה יהיה עם הילדים", משתקים אותך ולא מאפשרים לך למצוא את הכוחות לעשות זאת. את מבולבלת, נבוכה, שומעת עצות סותרות מכל הכיוונים ומרגישה אבודה. מה עושים קודם? לוקחים עורך דין? פותחים חשבון בנק? מכינים את הילדים? והיכן נתגורר? וכיצד נתקיים כלכלית? ומה עם ההורים? והחברים? והעבודה? כל כך הרבה שאלות, באמת משא לא פשוט מונח על כתפייך.

פרידה מבן זוג בצורה מכובדת - כולם יוצאים מורווחים!

"התבוננות בשניים" עומדת לימינך גם בשעה זו ומלווה אותך באחד הצמתים החשובים ביותר בחייך. "התבוננות בשניים" מאפשרת לך להיערך לפרידה מבן זוגך בכל החזיתות, הן מבחינה רגשית והן מבחינה לוגיסטית-טכנית. יחד נבנה תוכנית פעולה ישימה וברורה, כך שתדעי מה עלייך לעשות וכיצד לפעול בכל רגע נתון. את יכולה להגיע ביחידות ל"אימון אישי לקראת פרידה מבן זוג", ללא ידיעתו של בעלך ואתם יכולים גם להגיע ב"שניים".

ייעוץ לקראת פרידה מבן זוג  - הגדרת כללים ומטרות

אם תגיעו לייעוץ זוגי "בשניים", נשב בשלושה ונלמד יחד מהם הצרכים האישיים של כל אחד מכם, מה עקרוני עבורכם והיכן אתם מוכנים להתגמש. נבנה "חוזה פרידה" מוגדר, המכיל כללי "עשה ואל תעשה" עליהם תסכימו יחד, שילווה אתכם גם ברגעים קשים ופחות נעימים שעוד נכונו לכם. לדוגמא: אם חוזה הפרידה שלכם מציין למשל, ש"לעולם אין להשמיץ זה את זו בפני הילדים", גם כאשר תקלעו לסיטואציה שהערה עוקצנית ממש מתבקשת, יקל עליכם לעשות מאמץ ולשמור על הפה. כך תמנעו התלהמות וליבוי יצרים ותשמרו על אש נמוכה, מכובדות ואיפוק. 

ואז, לא רק שתעברו את אחת הטראומות הקשות יותר בקלות יחסית, אלא תעניקו לילדכם מתנה עצומה שלא תסולא בפז והיא הידיעה, כי גם בעיתות משבר לא מאבדים את צלם האנוש וכי תקשורת זוגית וגישור לעולם עדיפים על מלחמה, בה כולם יוצאים מופסדים.

רוצה לקרוא אודות מהלך האימון? או רוצה אולי ללמוד מניסיונן של נשים אחרות

רוצה לעבור את תקופת הגירושין במינימום סבל ונזקים? צרי קשר כבר עכשיו אשמח לשוחח איתך ולבדוק איך וכיצד אוכל לעזור.

 

 אני מזמינה אותך לפגישת היכרות ללא עלות וללא התחייבות,
אפשר להתקשר אלי 050-5457600 
 או פשוט למלא את פרטייך בעמוד "צור קשר" ואני אחזור אליך בהקדם.

 

 


שם(*)
Please let us know your name.

טלפון(*)
Please write a subject for your message.

אימייל(*)
Please let us know your email address.