יעוץ זוגי לשיפור התקשורת הזוגית

הזוגיות שלכם כבר מזמן מקרטעת. התקשורת ביניכם מסתכמת ב"אל תשכחי לעבור בבנק", "תוריד את הזבל" ו"זכרת לאסוף את הילדים?", וכשאינכם עסוקים בלוגיסטיקה, אתם מוצאים את עצמכם מלאי תרעומת, כועסים ופגועים, ובעיצומו של ריב טעון. האם הכול אבוד או שעדיין ניתן להציל את הקשר?

בעיות בזוגיות? איך התקשורת הזוגית?

התקשורת הזוגית באמת לא משהו. פעם, כשעוד היו לכם "פרפרים בבטן", הצלחתם איכשהו "להעביר אותה", להבליג ולהמשיך הלאה. אבל היום, כשאת מקום "הפרפרים" תפסו ריבים תכופים, תסכול ואכזבה, אתם לא ממש בטוחים שיש בשביל מה להמשיך יחד.

"היא כל הזמן מתלוננת", "הוא אף פעם לא אומר לי שהוא אוהב אותי", "היא לא נותנת לי לגעת בה", "הוא משאיר אותי לשאת בנטל לבדי", תלונות כאלה ודומות להן נשמעות מפיהם של מאות ואלפי זוגות שחיי הנישואין שלהם עלו על שרטון. חלקם מרימים ידיים ומנתקים את הקשר מתוך תקווה שהקשר הבא יהיה מוצלח יותר, ורבים נכנעים ומתפשרים על חיים בבינוניות רגשית עלובה ובלתי מספקת.

לו רק ידעו הזוגות שנפרדו, כי הם מתארים מציאות שכיחה מאד שניתנת לפתרון בעזרת יעוץ זוגי ובעזרת תקשורת זוגית בריאה, יתכן ולא היו כל כך הרבה זוגות גרושים היום. את הפתרון המעשי הזה לשיפור הזוגיות, מציעה לכם שיטת הייעוץ הזוגי "התבוננות בשניים".

תקשורת זוגית - לדבר "גברית" על בוריה ו"נשית שוטפת"

לא במקרה התלונות המושמעות הן מגברים והן מנשים, דומות זו לזו וחוזרות על עצמן. הן פשוט מבטאות את ההשלכה של השוני המהותי בדפוסי התקשורת השונים ביניהם, כלומר נשים מתקשרות בדרך אופיינית מסוימת, השונה לעין ערוך מדרך ההתקשרות הגברית, מה שמביא בדרך הטבע לעימותים, אי שביעות רצון הדדית וקצרים בתקשורת הזוגית.

במילים אחרות, לו גברים היו יודעים לדבר "נשית שוטפת" ונשים "גברית" על בוריה, מספר העימותים ונקודות החיכוך בין המינים היו מצטמצמים לעין ערוך. אני מזמינה אותך אם כן, לבדוק כמה מהקצרים היותר נפוצים בתקשורת הזוגית ואם את מזהה אותם או חלק מהם במערכת היחסים שלך (וזהו רק מדגם מייצג), דעי שישנה אפשרות לשנות זאת ובגדול!.

תקשורת זוגית - קשיים נפוצים או הזדמנות לשינוי?

את טוענת שהוא לא מספיק מתייחס אלייך והוא טוען שאת מנדנדת – גבר מתייחס אלייך כמו שהיה רוצה שיתייחסו אליו, כלומר שיניחו לו לנפשו ולא ינדנדו לו. מבחינתו, אם בשנת תרפ"ט הוא אמר לך שהוא אוהב אותך, עד שהוא לא יאמר אחרת, ההצהרה שלו נשארת בתוקף. ברגע שתביני כי הוא מראה לך שאכפת לו בדרכים אחרות, ואף יהיה מוכן ללמוד באיזה אופן את היית רוצה שהוא יבטא זאת, תגלי שמעולם לא איבדת אותו בעצם.

את טוענת שהוא מתחמק מאחריות והוא טוען שאת תובענית ואגרסיבית – את כל היום עסוקה במילוי מטלות ומשימות ובכל רגע מתווספת לך מטלה חדשה. בעלך לעומתך, נראה שאנן ואת מרגישה שהוא לא נושא איתך בנטל. את מתמלאת תרעומת ותסכול וכשאת קורסת את פוגעת בו וביחסים. הוא מבחינתו טוען, שבלתי אפשרי לרצות אותך וכמה שהוא מנסה את דורשת עוד.

ברגע שתלמדי להאציל סמכויות ולוותר על שליטה מוחלטת, לא תגיעי לכלל קריסה, לא תשתמשי בטון אגרסיבי (את לא המפקדת שלו או אמא שלו, נכון?) ותהיי מסוגלת להבחין ב"נתינות" ובמחוות של בעלך כלפייך.

את טוענת שהוא לא רומנטי והוא טוען שאת לא מושכת – הוא חוזר מותש מהעבודה ונדבק לטלוויזיה או לאינטרנט. הוא מזמן לא הזמין אותך למסעדה רומנטית או הביא לך זר פרחים. הוא מצידו טוען שכשהוא חוזר מותש, במקום אישה חייכנית, רכה ומקבלת, הוא מוצא אישה עצבנית, עייפה ומלאת טענות וכשאת מפקדת עליו את נראית לו ממש לא נשית או מושכת.

ברגע שתפנו זמן ייחודי ביומן שלכם, לטיפוח ושיפור הזוגיות, תוכלו למלא אותו בתכנים של פינוק הדדי, רומנטיות ותשומת לב, בדיוק כמו שכל אחד מכם צריך.

את טוענת שהוא "חולה מין" והוא טוען שאת "פריג'ידית" – אינטימיות גופנית היא אחת המתנות היותר מדהימות בחיבור בין גבר לאישה, אבל כל אחד אוהב וזקוק לזה באופן אחר. הוא רוצה הרבה ומהר ואת רוצה לאט, כולל רומנטיקה וארוטיקה.

לא במקרה גבר ואישה נבראו עם מנגנוני מיניות שונים בתכלית. יש לכך סיבה עמוקה והיא בעיקר – מאמץ והשקעה ללמוד את בן הזוג. מה מעורר אותו, ממה הוא סולד, מה מדליק אותו ומה גורם לו לחוש נחשק ונאהב? ברגע שתהיו מוכנים ללמוד אחד את השני ולמלא את הצרכים ההדדיים שלכם, תחוו אושר שמיימי ותגיעו לגבהים חדשים בקשר שלכם.

אז אם את מוכנה ללמוד "שפה" חדשה , שתאפשר לך לתקשר עם בן הזוג שלך ולתת צ'אנס של ממש לקשר, ל"התבוננות בשניים" יש פתרון עבורך.

רוצה לקרוא אודות מהלך האימון הזוגי? לדעת מה עושים כשבן הזוג לא רוצה ללכת לייעוץ? רוצה ללמוד מניסיונן של נשים אחרות? לקרוא אודות זוגיות במשבר? פחד מאינטימיות?

צרי קשר ותתחילי לשנות, אני אהיה שם בשבילך...

 

 אני מזמינה אותך לפגישת היכרות ללא עלות וללא התחייבות,
אפשר להתקשר אלי 050-5457600 
או פשוט למלא את פרטייך בעמוד "צור קשר" ואני אחזור אליך בהקדם.

 

 

 


שם(*)
Please let us know your name.

טלפון(*)
Please write a subject for your message.

אימייל(*)
Please let us know your email address.