התבוננות זוגית

header new-08

מערכת זוגית היא דבר נפלא אם יודעים איך להתנהל בה. יש מי שהיחסים של הוריו מהווים עבורו מודל לחיקוי חיובי, לעומתם הרוב צריכים לרכוש כלים לבניית זוגיות חמה, תומכת, מכבדת ואוהבת. זהו תהליך רצוף עליות ומורדות, כאשר חוזקו של הקשר הזוגי נמדד דווקא בימים של מחלוקות, חריקות ואי הבנות. בזה עוסקת "התבוננות זוגית": איתור הסיבות למשברים, התאמת תוכנית ייעוץ זוגי, הקניית כלים והתוויית המסלולים לשיפור המערכת הזוגית, בנייתה, חיזוקה והעצמת הקשר האוהב והתומך.

יעוץ זוגי לשיפור התקשורת הזוגית

התקשורת ביניכם מקרטעת? נראה לפעמים שאתם מדברים בשתי שפות שונות? אתם אמנם אוהבים זה את זו אבל הקצר התמידי בתקשורת שוחק, מעייף והורס כל חלקה טובה?

זו לא גזרת גורל! אם הזוגיות שלכם יקרה לכם, אם חשוב לכם להבין זה את זו ולתת מקום לצרכים ההדדיים, אם ברור לכם ששניכם רוצים את טובת הקשר, אבל אין לכם מספיק כלים כרגע לעשות זאת, הרי שאורנה זכאי, MA מטפלת ומאמנת זוגית, היא איש המקצוע עבורכם!.

יעוץ זוגי

אז החלטת שזהו. אין מנוס, אלא לטפל במצב לפני שההידרדרות תהיה מוחלטת ולגשת לייעוץ זוגי. כעת את תוהה האם לחפש פסיכולוג, לקחת נשימה ארוכה ולהתחיל לנבור בקרביים או שישנה אולי אופציה אחרת?

שיפור הזוגיות

לכאורה הכל בסדר. אתם זוג נשוי עם עליות וירידות ביחסים, כמו כל זוג נורמלי, אבל העיקר חסר: החברות האמיצה, השותפות הרגשית, האינטימיות. כמו גוף בלי נשמה... בפועל, או שאתם מטפחים כעס וטינה בלב או שאתם מתנהלים כמו שותפים לדירה, החולקים ביניהם את תחזוקת הבית השוטפת ומנהלים דו שיח בלתי מחייב, בפגישה מקרית במסדרון...

יעוץ זוגי לקראת פרידה

החלטתם להיפרד? ברור לכם שמדובר בהחלטה דרמטית העתידה להשפיע לאורך שנים על ילדכם המשותפים? אתם מבינים שעליכם ללמוד איך להתמודד עם פרידה קשה ולעשות זאת עם מינימום כאב ונזק לכם ולילדיכם? עקרוני מבחינתכם לשמור בכל מחיר על כבוד הדדי ולשון נקייה?

אורנה זכאי, MA מטפלת ומאמנת זוגית ומשפחתית מנוסה, תדאג למרחב הוגן ובטוח לשניכם, תוך ליבון סוגיית הגירושין והשלכותיה על ילדיכם, הן בנקודת הזמן הנוכחית והן לעתיד, על מעורבות וסמכות הורית מיטבית בכול הקשור בגידול ילדיכם מעתה ואילך ועוד.

אל תהססו. התקשרו כבר עכשיו לתיאום פגישת הכרות וזכרו כי מצבכם הרגשי נפיץ, ההתפרצות עשויה להיות רגעית לכאורה, אך ההשלכות על ילדיכם עלולות להיות ארוכות טווח...

אימון לזוגיות - פרק ב'

עברת מסכת גירושין, 'חגגת' על ה'לבד' וכעת את שוב חולמת על מערכת יחסים? מודעת לאקוטיות של נושא הילדים ושילוב שתי המשפחות, להצלחת הקשר? מוכנה לקחת אחריות על חייך ורוצה שהפעם זה יצליח בכל מחיר?

מבינה אם כן, שעל מנת להצליח לבנות הפעם קשר איכותי ויציב, דרושים יותר מ'שאיפות' ו'רצון טוב'?

התקשרי עכשיו לאורנה זכאי, מאמנת ומטפלת זוגית, שכבר ליוותה בהצלחה זוגות רבים בפרק ב' של חייהם, והעניקי גם לכם את מירב הסיכויים שהפעם זה יצליח!.

קרא/י עוד