אימון לזוגיות - פרק ב'

עברת מערכת נישואין כושלת ואת לבד מזה מספר שנים. אמנם לא החלמת לחלוטין מהפצעים, אבל הרצון להיות שייכת, להעניק למישהו ולקבל בחזרה, גוברים על הכול ומדרבנים אותך הלאה. האם זה מעשי בכלל לבנות "סיבוב שני" מוצלח יותר ואם כן, איך עושים זאת?

זוגיות פרק ב' - אימרות שגורות

"לעולם לא אחזור על הטעויות שעשיתי עם הבעל הראשון שלי!"...

"הקשר הבא שלי יהיה שונה בתכלית השינוי!"...      

"הפעם לא אוותר על הדברים שחשובים לי!"...                                                                                                      

הצהרות אלו ודומות להן נשמעות תדיר מפיותיהן של נשים שעברו את חוויית הגירושין והחליטו לחולל שינוי בחייהן, אבל הצהרות לחוד ומציאות לחוד. מה שנשים אלו לא יודעות, זו העובדה, שהמציאות עתידה לחזור על עצמה שוב ושוב, עד שימצא פתרון אמיתי לבעיה. במילים אחרות, אם התגרשת למשל מגבר קר ואדיש וסבלת מהעדר חמימות ובעיות בתקשורת זוגית, אם לא תערכי בדק בית רציני עם עצמך, תשעים ותשעה אחוזים, שהקשר הבא גם הוא יהיה עם גבר בעל תכונות זהות. אמנם יהיה לו שם אחר ומראה חיצוני שונה, אבל במהות שלו הוא ילחץ בדיוק על אותו "כפתור רגשי" שבעלך הראשון לחץ.

אימון לזוגיות - אל"ף בי"ת בכניסה לנישואי פרק ב'...

לא פשוט להיכנס למערכת זוגית חדשה ואפילו קשה מאד. אם במערכת הראשונה הייתם רק שניכם, מלאי התלהבות וכוונות טובות, ללא העול של ילדים, משכנתא וכד', הרי ש"סיבוב שני" מתאפיין במורכבות רבה בהרבה. יש את הילדים שלו, את הילדים שלך, התחייבויות כספיות שונות, האקסית שלו, האקס שלך, מערכות יחסים עם החמיות והגיסות, שלא לדבר על כך שאתם אנשים בוגרים עם תפיסות והשקפות מבוססות וקשה יותר להסתגל ולקבל תפיסה חדשה.

לו היה אפשר לדמות זאת לקריירה צבאית, הרי שהנישואין הראשונים הם טירונות או מקסימום שירות של ג'ובניק, בשעה שנישואין שניים הם "סיירת מטכ"ל". אם כן, היבט ראשון בהחלטה לאתר בן זוג פוטנציאלי לנישואין שניים, הנו ההבנה כי מדובר באתגר לא פשוט, רחוק מאד מהפנטזיה של "הנסיך על הסוס הלבן" ובשורה התחתונה מחייב רצון אדיר, מוכנות לוויתור ועבודה קשה, אבל כגודל ההשקעה כך גם התמורה: זוגיות עוצמתית, חמימות, שייכות ושותפות אמת, הנם רק חלק מ"הפרס הגדול" המצפה למנצחים.

אימון לזוגיות פרק ב' בשיטת "התבוננות בשניים" – לבנות את מודל ההצלחה

במסגרת אימונים אחת על אחת, ננתח את נישואייך הראשונים ונזהה את "מודל הכישלון". נגדיר את הצרכים האמיתיים שלך, נבנה את חזון הזוגיות ונתווה תוכנית פעולה למימושו. בנוסף, תתבקשי לתרגל כלים חדשים לאיתור בן הזוג המתאים ביותר, כמו גם ללמוד כיצד לזהות ולהתרחק מגברים שמזיקים לך ועלולים להחזיר אותך שוב ושוב ל"מודל הכישלון". וזה עוד לא הכול! "התבוננות בשניים" תלווה אותך לאורך כל הדרך, כמה שתרצי, כולל בהתייעצות והכנה לקראת הפגישות ובכל מהלך האימון לזוגיות, עד לחופה ממש.

רוצה לגלות האם את "ננטשת סדרתית" או פוחדת מאינטימיות? רוצה ללמוד מניסיונן של נשים אחרות? או שאולי את מתקרבת ל-40 ושוקלת להיות חד הורית?

אז אם החלטת ששווה לך לעבוד קשה על מנת לזכות ב"פרס הגדול", צרי קשר כבר עכשיו, ל"התבוננות בשניים" יש הרבה מה לתת לך... 

 

אני מזמינה אותך לפגישת היכרות ללא עלות וללא התחייבות,
אפשר להתקשר אלי 050-5457600
או פשוט למלא את פרטייך בעמוד "צור קשר" ואני אחזור אליך בהקדם.

שם(*)
Please let us know your name.

טלפון(*)
Please write a subject for your message.

אימייל(*)
Please let us know your email address.