אימון למציאת זוגיות

חולמת על מציאת זוגיות מאושרת? על חברות אמיתית וסיפוק הדדי? כמהה ל"סיבוב שני" מוצלח יותר? או אולי האהבה הגדולה התנדפה זה מכבר ונותר רק קשר טכני של נוחות כלכלית?

את כבר לא ילדה. עברת דבר או שניים בחייך ואי אפשר יותר למכור לך לוקשים אודות "והם חיו באושר ועושר עד היום הזה", וטוב שכך. החוויות שעברת יצרו אצלך בגרות ומוכנות למשהו אמיתי יותר, בשל ומסוגל. מצד שני, כל כך הרבה נשים פנויות בגילאי 30 , 40 ו-50 פלוס מסתובבות בשוק, בה בשעה שהגברים "המוצלחים" תפוסים כולם. האם שווה לקוות? האם ישנו סיכוי למציאת בן זוג? האם יש סיכוי בכלל שהאהבה האמיתית והגדולה, אכן תגיע?

ודאי שישנו סיכוי למצוא בן זוג.

אבל...

ייתכן שאת מספרת לעצמך, שאבא או אמא שלך אשמים בכשלונות עם הגברים בחייך. שהם אלה שהפכו אותך לתלותית/ מרצה/ קרה רגשית/ חסרת עמוד שדרה... ייתכן שאף בילית שנים על ספת המטופלים וניתחת כל דמות מפתח בחייך ועד כמה היא אחראית לאומללות שלך כיום.

קושי במציאת בן זוג - תירוצים, תירוצים, תירוצים...

אבל, אם את באמת מעוניינת בפרטנר לחיים. אם את בשלה לקשר אמיתי, מחייב, מעמת לעיתים, אך בו בזמן גדוש מיניות, התלהבות ואהבה, תצטרכי להפרד ממשהו שמשרת אותך כבר שנים ונעשה לך "טבע שני", תצטרכי להיפרד מרשימת התירוצים הבאה:

"הוא/ היא/ הם אשמים".

"אני לא יכולה".

"זה מאוחר מדי עבורי".

"אני לא ראויה לכך".

"אין לי ברירה".

"הם יותר חשובים ממני".

"כשהילדים יגדלו".

"אני לא מסוגלת לומר "לא".

מכירה את הרשימה "החביבה" הזו, כאן למעלה? מזהה אותה מאיזה מקום? לא. את לא רשמת עליה פטנט, היא עתיקת יומין ומכנים אותה בשם:

"ת י ר ו צ י ם".

אימון לזוגיות בשיטת "התבוננות" - להסתכל לאמת בעיניים

"התבוננות" היא שיטה אימונית שעובדת. אבל, היא מחייבת את המשתמשים בה, לקחת את מלוא האחריות על אושרם ועל חייהם ולהסתכל לאמת בעיניים (גם כשהיא לא נעימה) ולשנות דפוסים. "התבוננות" היא שפה של מעשים ולא של דיבורים, כך שלתירוצים באמת אין מקום בה. וברגע שהתירוצים מסתלקים, מתפנה מרחב אדיר ועצום של: "ה ז ד מ נ ו י ו ת".

"התבוננות" מלמדת אותך לעצור. אחר כך היא מלמדת אותך להתבונן ולהאזין למתנהל בתוכך, לערוך הכרות מחודשת עם – אותו ידע קוסמי הטמון בתוכך ויודע מצויין מה הכי טוב עבורך. היא מפגישה אותך עם אירועים משמעותיים בעברך, מנחה אותך כיצד לסלוח ולשחרר זכרונות מרעילים, היא מסייעת לך לשפר משמעותית את הביטחון העצמי שלך ולבסוף מאפשרת לך לבחור לעצמך את החיים בהם את חפצה באמת ולממש זאת הלכה למעשה.

אימון למציאת זוגיות של "התבוננות" - איך זה עובד?

במהלך האימון האישי לזוגיות, המתאמנת פוגשת את המאמנת על בסיס שבועי. בכל פגישה המתאמנת עוברת תהליך מובנה של התבוננות פנימית, המשלב כלים אימוניים שונים, המסייעים "לעקוף" התנגדויות רציונליות ולשבור תבניות מקובעות וחוסמות. בתום כל אימון הנמשך כשעה וחצי, המתאמנת יוצאת עם שיעורי בית, המחייבים אותה בהשקעה יומיומית ליישום המטרה המוצהרת שלה: "לקחת אחריות על חייה", ומכאן לצמוח ולהתפתח ממפגש אחד למשנהו עד להתפתחות אישית והעצמה פורצת דרך.

"התבוננות" היא שיטה מאתגרת. היא תעמת אותך ולא תוותר לך, עד שתשילי מעצמך את כל הנטל המיותר ותפרדי ממנו אחת ולתמיד. "התבוננות" צועדת איתך בקצב שלך והיא לא תעזוב אותך עד שתהיי שבעת רצון מהשגייך, עד שתשובי לעצמך...

אימון לזוגיות של "התבוננות" - סל שרותים

תהליכי האימון  של "התבוננות", מסייעים לחולל פריצות דרך גם בתחומים הבאים:

  • שחרור מקשרים חסרי סיכוי – פרידה מקשר עם גבר נשוי, עם הבוס, רומן ללילה ועוד.
  • "סיבוב שני" – נישואין שניים, "הילדים שלו, שלה ושלנו".
  • זוגיות קיימת – מזוגיות במשבר לזוגיות מעצימה. אימון לשיפור הזוגיות,  חיזוק התקשורת, הרחבת היכולת הזוגית, ליבוי המיניות.
  • דימוי גוף – שחרור מדימוי עצמי שלילי, פיתוח ביטחון עצמי, אהבה וקבלה עצמית.

מעוניינת לקרוא אודות שיטת "התבוננות"? רוצה להכיר את אורנה זכאי, יוצרת השיטה? או רוצה אולי פשוט "לטעום" ממנה על קצה המזלג?

אם את חולמת על זוגיות מאושרת, אם את מאמינה שעבודה קשה מניבה תוצאות ואם את רוצה למצוא את עצמך תוך זמן קצר, מסוגלת ליצור קשר מחייב, ארוך טווח ומספק, ל"התבוננות" יש מה להציע לך. רוצה לבדוק?

 
אני מזמינה אותך לפגישת היכרות ללא עלות וללא התחייבות,
אפשר להתקשר אלי 050-5457600
או פשוט למלא את פרטייך בעמוד "צור קשר" ואני אחזור אליך בהקדם.

 


שם(*)
Please let us know your name.

טלפון(*)
Please write a subject for your message.

אימייל(*)
Please let us know your email address.