אימון אישי לאסרטיביות בעבודה

  • אם את משקיעה בעבודה ומשתכרת פחות ממה שמגיע לך...
  • אם פחות טובים ממך מקודמים בארגון, ואילו את מדשדשת במקום... 
  • אם את מקום היצירתיות תופסת תחושת מרירות והחמצה...

אז כנראה שהגיע הזמן ל... התבוננות!

אסרטיביות בעבודה - למה זה חשוב?

את משקיעה בעבודה שעות ארוכות ומקריבה לא מעט לשם כך. את דואגת לצאת לכל ההשתלמויות, לעמוד ביעדים ולשמור על יחסים טובים עם הבוס ועמיתייך לעבודה, ובכל זאת הזמן עובר ואת נותרת מאחור, תקועה באותו ג'וב ולא מקודמת. אחרות, שהתחילו הרבה אחרייך, עוקפות אותך בסיבוב, גם כאלה שללא ספק פחות מוכשרות ממך. 

"איך יכול להיות?!" את תוהה. "מה ההסבר לתופעה הלא הגיונית הזו ומתי סוף סוף אראה תמורה להשקעה?!". אט אט המרירות מחליפה את מקומה של היצירתיות, המוטיבציה דועכת ואת שוקעת למעין בינוניות רוטינית, שמושגים כמו הערכה עצמית או הגשמה עצמית זרות לה עד מאד.

אסרטיביות בעבודה - איך זה עובד?

סיגל - מתאמנת בשיטת "התבוננות" - שיטה להעצמה אישית והתפתחות אישית מספרת על חוויה דומה שעברה: 

סיגל הגיעה לאימון בשלהי שנות ה-40 שלה, כשמאחוריה 20 שנים של השקעה בעבודתה בחברת נסיעות ידועה. "אני שחוקה" היה המשפט הראשון ששמעתי ממנה, כשהתחלנו בתהליך האימון. לדבריה, היא השקיעה את מיטב שנותיה בפיתוח הסוכנות, תרמה המון מהאנרגיה והיצירתיות שלה, ובכל זאת בכל פעם שהגיע זמן לקדם את אחד מאנשי הצוות, בחרו באחרים על פניה והיא נותרה תקועה באותו תפקיד. 

בשלב זה התחילה לסבול מהערכה עצמית נמוכה וחוסר ביטחון עצמי והייתה בטוחה שמשהו בה לא בסדר. עם התקדמות האימון סיגל גילתה בעצמה כוחות חדשים והבינה מה באמונות ובדפוסי החשיבה שלה, תקע אותה למעשה ומנע ממנה להתקדם בקריירה.

היום, כשנה לאחר התהליך, סיגל מונתה כסגנית מנהל סניף והיא מאושרת: "הרווחתי את עצמי בגדול!" היא אומרת, "בזכות אורנה ושיטת  אימון אישי לנשים - "התבוננות" המדהימה שלה!".

לעדויות נוספות                                                                                                                                                      

פיתוח אסרטיביות בעבודה - מסלול האימון בהתבוננות

כחלק מחזונה של השיטה, לאפשר לנשים בכל גיל ובכל מצב, בכל תנאי חיים ובכל מעמד, להגשים את משאת חייהן ואת השליחות המיוחדת להן, פותח ב"התבוננות" מסלול אימון ייחודי לפיתוח אסרטיביות בעבודה ופיתוח הקריירה. 

בין אם את במצב של טרום-קריירה ומתלבטת במה לעסוק, בין אם את לפני פרישה וצריכה להיערך לבאות ובין אם את תקועה בעבודה בלתי מספקת, תוכנית האימון תאפשר לך לזהות את נקודת התקיעות, את האמונות המעכבות אותך מלפרוץ ותעניק לך את המפתחות לפריצת דרך, שתוביל אותך לשינוי המיוחל. 

מרגישה "תקועה" בקריירה? לא מוערכת בהתאם למה שאת שווה? רוצה לחולל שינוי דרמטי בחייך ולרכוש כלים לאסרטיביות?

צרי קשר ואשמח לספר לך איך...

 

אני מזמינה אותך לפגישת היכרות ללא עלות וללא התחייבות,
אפשר להתקשר אלי 050-5457600
או פשוט למלא את פרטייך בעמוד "צור קשר" ואני אחזור אליך בהקדם.

שם(*)
Please let us know your name.

טלפון(*)
Please write a subject for your message.

אימייל(*)
Please let us know your email address.