אימון אישי להעצמה

"הלוואי והייתי יותר מאמינה בעצמי", "הלוואי ולא היה לי איכפת כל כך מה אומרים עלי, אז... אולי הייתי מעיזה סוף סוף ללכת עם ה"אני האמיתי" שלי ולהגשים את חלום חיי..."

אם מחשבות כגון אלה מעסיקות אותך השכם והערב, אז כנראה שאת בדרך להעצמה אישית ופריצת דרך משמעותית בחייך, וזה רק עניין של זמן עד שתרשי לעצמך את מה שמאז ומתמיד הגיע לך –אהבה עצמית, הערכה עצמית, העצמה אישית, צמיחה אישית וביטוי עצמי מלא ושלם.

מהו המחיר שאת משלמת על הפחד הזה, שמתעורר בך כל פעם מחדש?

בכל פעם שמתעורר בך הפחד שאינך "שווה" מספיק, שאין לך מזל/ יכולת/ כסף/ אהבה (מחקי את המיותר), הוא מסרס אותך ומונע ממך להגשים את עצמך, כשבינתיים את עסוקה בריצוי חברתי, ב"להיות מה שמצפים ממך", ובעצם בלהחמיץ את חייך האמיתיים...

התבוננות מלמדת אותך להתגבר על הפחד. היא מפגישה אותך עם חוויות מהעבר ומנחה אותך לחוות אותן מחדש, הפעם באופן בריא ושלם, כשאת מקום הפחד ממלאות אהבה עצמית, הערכה עצמית וצמיחה אישית.

התבוננות - אימון להעצמה אישית יוצא דופן לתוצאות יוצאות מן הכלל

אני רוצה להזמין אותך למסע פורץ דרך אל התבונה הפנימית המצויה בתוכך.  במהלך סדרת אימונים אישיים, המלווים בטכניקות וכלים המותאמים לך באופן אישי, ובעיקר בעזרת הכח הפנימי החבוי בתוכך, נצא יחד למסלול מרתק, שתחילתו בהתבוננות, המשכו - בפגישה מחודשת עם חוויות משמעותיות ודמויות מפתח מעברך, וסופו - בפיוס, השלמה ומציאת הדרך האישית שלך לקבלה עצמית ושגשוג בכל תחומי חייך.

שיטת התבוננות, בתהליך העמוק והאינטנסיבי שהיא מציעה ובעזרת אימון אישי להעצמת נשים, מאפשרת לך להתבונן בבחירות שעשית בחייך ובמחירים הגבוהים שנאלצת לשלם. היא מאפשרת לך לבחון מחדש מי היא "את" האמיתית, כמו גם מהן האמיתות, האמונות והדעות שלך, ולבחור מה להותיר וממה הגיע העת להפרד...

את מוזמנת לפגוש את עצמך בצמתים שונים בחייך, לחוות אותם מחדש, הפעם ממקום של בגרות ובחירה ובאופן זה "לתקן" את העבר, לשנות את ההווה ולפרוץ דרך לעתיד.

חולמת על העצמה אישית וביטוי עצמי? רוצה לפרוץ קדימה ולחיות את חייך במלואם? מקווה לשנות קריירה או ליצור זוגיות שעובדת?

הרשי לי להציע לך דרך מקסימה לעשות זאת. התקשרי כעת ונשוחח על כך.

 

אני מזמינה אותך לפגישת היכרות ללא עלות וללא התחייבות,
אפשר להתקשר אלי 050-5457600
או פשוט למלא את פרטייך בעמוד "צור קשר" ואני אחזור אליך בהקדם.

שם(*)
Please let us know your name.

טלפון(*)
Please write a subject for your message.

אימייל(*)
Please let us know your email address.