אימון בדרך לחד- הוריות

כמו כולן גם את חלמת שיהיה לך בית רגיל ונורמאלי עם אבא, אמא וילדים. והנה השנים חולפות, שעון הזמן הולך ואוזל ועדיין לא נראה שום "נסיך" על סוס באופק. על בן זוג כבר ויתרת בינתיים, אבל על חוויית האימהות אינך מוכנה לוותר. האם להיכנס למסלול של חד הורית וללדת תינוק ללא אבא?

כואב. אין ספק שאם הגעת לשלב זה בחייך בו את שוקלת להרות כחד הורית, כנראה באמת הגיעו מים עד נפש והסבל שלך בלתי נסבל. את כל כך מובנת. אישה נועדה להרות, להכיל חיים חדשים ולגדל ילדים. את כל כך רוצה לחוות את החוויה הזו. פעוט שיתרפק עלייך ויאמר את המילה הקסומה "אמא"...

בטרם את נכנסת למהלך בלתי הפיך, ל"התבוננות בשניים" יש משהו לומר לך. "התבוננות בשניים" אינה באה לשפוט או לבקר אותך וכל דרך בה תבחרי לגיטימית לחלוטין, אבל היות ומעורבת בהחלטה שלך נפש נוספת, חשוב שתיקחי מספר גורמים בחשבון.

אם חד הורית - האם את מונעת מילדך את זכותו האלמנטארית?

אחרי הכול נבראנו שניים, גבר ואישה, ולא בכדי. תא משפחתי בריא ונורמאלי מכיל בתוכו אם ואב, וגם אם אחד ההורים נפטר לא עלינו או עזב, יש לו שם, עבר, משפחה ומורשת להשתייך אליהם. באה הטכנולוגיה ומאפשרת הפריה אנונימית וסטרילית, ללא דמות אב וכמובן ללא שותפות, אהבה ו"מגע יד אדם". קל לתאר כי ההתמודדות הצפויה לילד כזה לא תהיה פשוטה.

זאת ועוד, כולנו חקיינים של הדמויות המשמעותיות בחיינו, בדרך כלל ההורים שלנו. מילד שנוצר לתוך משפחה חד הורית, נגזלת ההזדמנות לראות ולהפנים זוגיות בריאה ונורמאלית, מה שאומר, כי הקושי שלך ביצירת זוגיות יעבור מן הסתם ובעוצמה גדולה אף יותר, גם לדור הבא.

אימון לזוגיות – למקסם את ההזדמנות למען ילדך

אז מה בעצם "התבוננות בשניים" באה לומר לך? "התבוננות בשניים" אומרת דבר כזה: החלטת שאם עד תאריך מסוים לא תמצאי בן זוג רציני, את נכנסת למהלך של אם חד הורית? מצוין, בואי תנצלי את הזמן הזה על מנת למקסם את ההזדמנויות ליצירת קשר אמיתי, מחייב, עם גבר אמיתי בשר ודם שירצה להביא איתך במשותף ילד לעולם הזה. 

באמצעות סדרת אימונים אישיים אחת על אחת, נזהה את הסיבות העמוקות שטרפדו את הקשרים בעברך ונתיר את ה"פלונטר הרגשי" סביבם. אחר נתווה תוכנית פעולה שתאפשר לך לרכוש מיומנויות תקשורת חדשות וליישם אותן הלכה למעשה, באמצעות מפגשים יזומים עם גברים פנויים כמוך. נכון, לא מדובר בתהליך שיהיה קל עבורך ויתכן ובהחלט ש"תפגשי" את הנקודות הפצועות והכואבות ביותר שלך, אבל תדעי מעל לכל ספק, שעשית את המקסימום על מנת לאפשר לילדך חיים נורמאליים.

רוצה לקרוא אודות אימון לזוגיות? ללמוד מהו "דפוס הכישלון" והאם את לוקה בו? לגלות האם את "ננטשת סדרתית"? או פוחדת מאינטימיות? רוצה לקרוא אודות בעיות נפוצות בתקשורת? או רוצה אולי לקרוא המלצות מניסיונן של נשים אחרות.

מוכנה לעשות מאמץ אחרון בטרם את נכנסת לתהליך בלתי הפיך? כל הכבוד לך! זה לא מובן מאליו... דברי איתי, אני בטוחה שלא פשוט לקבל החלטה כזו לבד.
   
אני מזמינה אותך לפגישת היכרות ללא עלות וללא התחייבות,
אפשר להתקשר אלי 050-5457600
או פשוט למלא את פרטייך בעמוד "צור קשר" ואני אחזור אליך בהקדם.

שם(*)
Please let us know your name.

טלפון(*)
Please write a subject for your message.

אימייל(*)
Please let us know your email address.