אימון אישי להנעת ההתפתחות האישית

את מספרת לעצמך ולסובבים אותך, שאת פשוט חייבת לעשות שינוי בחייך ושאת כבר לא מסוגלת לסבול את התקיעות הזו ותחושת ההחמצה שמלוות אותך על כל צעד ושעל. אך כמעט באותה נשימה, את גם מסבירה מדוע זה בשום אופן לא יכול להתרחש עכשיו, ויש לך נימוקים משכנעים למכביר: אין לך כסף, את עסוקה מדי, בדיוק התחלת ללמוד קורס חדש או שיש לך רומן חדש, העבודה לוחצת, בעלך מתנגד וטוען שזה בזבוז כסף, הבת צריכה ישור שיניים, הבן עומד להתגייס וכו' וכו'.

אבל... את ואני יודעות את האמת, שזה לא באמת הכסף, ולא הקריירה, גם לא הבעל או הילדים. מדובר בתירוצים, ומי שמנהל את מהלך העניינים בעצם, הוא לא אחר מאשר... הפחד שלך.

קשה לך. החיים קשים עלייך. כבדים. את מתמודדת בכל החזיתות ובכל זאת מדשדשת במקום. אפור לך בלב ואפור בנשמה. לא כך דמיינת את חייך והם חולפים ומתקדמים במהירות, לאן בעצם? את שומעת על נשים שעשו את זה בגדול וחוו העצמה והתפתחות אישית. גילו מה חשוב להן והתעקשו לשלב זאת במקום העבודה. הכירו את הצרכים הרגשיים והאינטימיים שלהן וזכו באהבה מחודשת. הבינו מה הקווים האדומים שלהן ושפרו לאין ערוך את תנאי ההעסקה שלהן. חלקן אף עזבו משרה בטוחה והלכו בעקבות החלום, כשהמשותף לכל אותן נשים זו המוכנות להעמיד בסימן שאלה נוקב את מציאות חייהן על שלל היבטיה, ולבדוק מה הן באמת רוצות וזקוקות מהחיים האלה עבור עצמן.

והאמת? גם את רוצה.

מאד רוצה.

את קוראת בשקיקה כל חומר על אישה שעשתה את זה ופרצה את תקרת הזכוכית, וצופה בקנאה בחייהן המוצלחים של נשים אחרות. את רוקמת בינך לבינך מן סוד כזה וחולמת בהקיץ, שיום יבוא וגם את תרשי לעצמך לבלוע את החיים האלה ולשחק במגרש כאחד השחקנים, ולהפסיק להסתפק בספסלים כצופה מהצד.

אבל את מתה מפחד.

את נחשפת להזדמנות לחולל שינוי, מתמלאת בהתרגשות הזאת שמסעירה את כל כולך, אך בו זמנית עולה בך הפחד המשתק והמצמית: "תעזבי, את לא תצליחי. מעולם לא הצלחת. אין סיבה שהפעם זה יהיה שונה. רק תתאכזבי, תפסידי את מה שיש לך. עדיף כבר שתורידי פרופיל ותסתפקי במה שיש..."

וזה מה שאת עושה. פעם אחר פעם. מוותרת...

אבל הקול הפנימי שלך, המתת המיוחדת שקבלת, השליחות האישית שלך פה בעולם, אינם מוכנים לוותר לך, ולכן גם כשאת מדכאת אותם, חוסמת אותם ונלחמת בהם עד חורמה, הם תמיד מוצאים את הדרך להופיע שוב ושוב ולתבוע ממך את מה שמאז ומתמיד היה שלהם – את האושר שלך, את חדוות היצירה והביטוי האישי, את העוצמה וההעצמה שלך, את ההתפתחות האישית שלך ובמילים אחרות – אותך.

התפתחות אישית - קשה עד בלתי אפשרי לחולל שינוי ללא סיוע חיצוני

אולי זה ינחם אותך לדעת שאינך "התקועה" היחידה. ממש לא. לצאת מאזור הנוחות המוכר והידוע (גם אם הוא רע עבורך ולא מקדם אותך לשום מקום), זה קשה ביותר. המוח העתיק (המוח הלא מודע) שלנו מתוכנת להגיב לכל שינוי כאיום על חיינו, וכשאנחנו פועלות ללא מודעות וללא ליווי והנחיה צמודים, אנו בקלות רבה מוותרות לרצון הזועק לשינוי, ומאפשרות לאותו מוח עתיק האחראי על ההישרדות שלנו לשלוט בנו.

אחת הדרכים להתמודד עם הבעיה, היא להיעזר בסיוע חיצוני וזה בדיוק מה ששיטת "התבוננות" מציעה לך. תוכנית ליווי ואימון אישית, אינטנסיבית וצמודה, עם אורנה זכאי, הוגת "שיטת התבוננות", מנטורית ומאסטר קאוצ'ינג וותיקה, שמכירה את כל "תעלוליי" המוח העתיק לסוגיהם ומאפשרת לך ליצור מרחב בטוח לתהליך שינוי מבורך, העתיד להוביל אותך לחיים מלאי העצמה וביטוי אישי עליהם את חולמת.

שיטת התבוננות עם אורנה זכאי, מנטורית אישית לחיים מלאי התפתחות עצמית והעצמה

רגע אחד קטן של הצלחה וחוויה טובה של התגברות, הם כל מה שנחוץ לך בשביל לצעוד את הצעד הבא, וזה בדיוק מה ששיטת "התבוננות" מאפשרת לך. היא יוצרת עבורך חממה מבוקרת, מכילה ומעודדת, היא מלווה אותך בהתמדה ובסבלנות לעבר ההצלחה שלך ומאפשרת לך להיות הכי אמיתית ומחוברת לעצמך, כשהתפתחות עצמית היא תוצאה מתבקשת מהתהליך.

צעד צעד, עקב בצד אגודל ומבלי לסכן דבר (מלבד את הפחדים שלך, שכבר מזמן לא משרתים אותך), תלמדי לצעוד מחדש בדרכים חדשות, לבדוק בכנות נוקבת מה את אוהבת בחייך, ממה את חפצה להיפרד ומהי אותה שאיפה פנימית שבוערת בתוכך ולא נותנת לך מנוח.

והפחד? הפחד הוא רק דמיון. ברגע שתאפשרי לעצמך לעשות שימוש בכלים האימוניים של שיטת "התבוננות" ולערוך הכרות עם הפנימיות שלך, עם היכולות והאיכויות שלך, כמו גם עם הרצונות שלך. ברגע שתתחילי לפעול ולצעוד לעבר המטרות שהגדרת תוך כדי הפחד, ולמרות חוסר המושלמות וחוסר הוודאות, תחזקי את ביטחונך ואת הדימוי העצמי, ותפוגגי את הפחד (זוכרת שהוא רק דמיון?!), וכשהפחד יעלם תתחילי לחוות צמיחה אישית, בטחון עצמי שהולך וגדל והעצמה אישית, ולא תביני איך איפשרת לדמיון הזה לתעתע בך כל כך הרבה שנים ולהקריב על המזבח שלו נתח כה משמעותי מחייך...

אז מה את אומרת, רוצה להעז ולקפוץ למים? צרי קשר אני ממש כאן, מעבר לקו עם גלגל ההצלה... J

 

אני מזמינה אותך לפגישת היכרות ללא עלות וללא התחייבות,
אפשר להתקשר אלי 050-5457600
או פשוט למלא את פרטייך בעמוד "צור קשר" ואני אחזור אליך בהקדם.

 


שם(*)
Please let us know your name.

טלפון(*)
Please write a subject for your message.

אימייל(*)
Please let us know your email address.