אימון אישי לשיפור הדימוי העצמי

הדימוי העצמי שלך - מה שלא תעשי וכמה שתנסי לברוח ממנו, הוא תמיד יתפוס אותך בפינה. בכל צעד והיבט של חייך, ההשפעה שלו מכרעת.

לא להאמין עד כמה דימוי עצמי חיובי הוא קריטי לאיכות החיים שלך. דימוי עצמי נמוך עשוי להכריע את החיים שלך לשבט או לחסד. לחיים בהם את נידונה לחיים ללא אושר, ללא הגשמה, ללא זוגיות מספקת וללא שמחה, לבין חיים מלאי עשייה, מימוש, הגשמה וזוגיות מעצימה.

הדימוי העצמי שלך, אותה ילדונת מעורערת וחסרת בטחון שאת סוחבת איתך מתקופה מוקדמת בחייך, זו שיושבת לך על מפתח הלב. הקטנטונת הזו, שהביטה מלמטה למעלה במבוגרים בעיניים תמימות וקרועות לרווחה וספגה לתוכה את כל האמונות והפחדים שלהם, ללא יכולת לסנן, לבקר או להגן על עצמה. זו שאבא/ אימא ו/או כל דמות סמכותית אחרת, גרמו לה שלא מתוך רוע, אלא מתוך הפחדים שלהם עצמם, להרגיש לא שווה, לא ראויה, לא מוצלחת ואולי אף טיפשה, רעה וחלשה... הילדונת הזו רוצה סוף סוף לצאת לחופשי ולבנות את "בניין חייה" מחדש, אך הפעם על יסודות איתנים.

דימוי עצמי חיובי – המפתח להצלחה בכל היבט בחייך

לדימוי העצמי שלך כוח אדיר להכריע בכל הקשור להחלטות החשובות ביותר בחייך, ואין זה משנה כלל ועיקר אם את יפה במיוחד, חכמה, משכילה או דווקא "רגילה לגמרי" (אין שום קשר בין מידת היופי/כישרון לתחושת ההצלחה ויש אינספור נשים שמרגישות "מלכות יופי" אף על פי שהן רחוקות מכך מאד). מה שקובע בסופו של דבר, הוא מה את חושבת על עצמך, ואפילו אם הסובבים אותך חושבים שאת מוצלחת, יפה וחכמה. כל עוד את תופסת את עצמך כלא שווה מספיק, את תחבלי, שלא במודע, בסיכויי ההצלחה שלך בכל התחומים בחייך.

דימוי עצמי נמוך עלול למנוע ממך ליצור זוגיות בכלל או לגרום לכך שתבחרי דווקא בגבר הלא מתאים. דימוי עצמי נמוך עלול למנוע ממך להתפתח, ללמוד ולעסוק בתחום שמאז ומתמיד משך אותך או להתפשר על הג'וב הראשון שתמצאי, שהרי את לא מאמינה בעצמך. בהמשך, אם תזכי להתחתן, דימוי עצמי נמוך לא רק שעלול לפגוע בהורות שלך, אלא אף להעביר זאת הלאה ולגדל דור נוסף עם דימוי עצמי נמוך.                                      

כל החלומות שלך יכולים להתממש, אם רק תאפשרי להם...

אם את מצויה כעת בצומת משמעותי בחייך, מרגישה תקועה ולא מאושרת ותוהה במה הכי נכון להשקיע על מנת לשנות מקצה לקצה את איכות חייך, קבלי המלצה חמה והשקיעי בשיקום הדימוי העצמי שלך. זה הדבר בו שווה ונכון להשקיע. לא בזוגיות, לא בחינוך הילדים ולא באיך לעשות כסף, וכל כך למה? מהסיבה הפשוטה, שעם דימוי עצמי חיובי, תוכלי להשיג הכל ולא פחות מכך!

וזה בדיוק מה ששיטת "התבוננות" מחוללת. באמצעות אימון אישי אינטנסיבי וארגז כלים עשיר ומשוכלל, תזהי את נקודות החולשה והחוזק האמיתיות שלך, תכירי את המכשולים הפסיכולוגיים שמונעים ממך להצליח ותתכנתי את "תוכנית הליבה" שלך מחדש.

ראשית, תלמדי לבחון את יסודות "הבניין" הנוכחי שלך ותפתחי יכולת התבוננות וזיהוי, באשר למה שמשרת אותך בחיים וממה הגיע הזמן להיפרד. תשיגי זאת באמצעות כלים אימוניים משוכללים, שהוכיחו מעל לכל ספק, כי ניתן להגיע באמצעותם להישגים מרשימים.

רק לאחר "שתיישרי קו" בעזרת הכלים האימוניים ותתרגלי אותם בעשייה היומיומית, תתפני להקמת "הבניין" מחדש נדבך על נדבך, באופן בו היסודות היציבים שבנית יהוו תשתית איתנה.

תוך זמן קצר תתחילי לחוות שינויים מרחיקי לכת בחייך ולא תאמיני עד כמה, בעקבות תובנות חדשות ועשייה, האמון שלך ביכולת שלך וביטחונך העצמי, ירקיעו שחקים ויתעצמו. לפתע תרשי לעצמך לעשות דברים שמעולם לא העזת, תתחילי לצאת עם גבר שלקשר עמו יש סוף סוף עתיד, תתמלאי בהתרגשות של עשייה ותמנפי את עצמך מבחינה מקצועית, כסף יתחיל לזרום אלייך וכאילו כל היקום יפתח את הזרועות שלו לקראתך, אבל...

בשביל שזה יקרה, את צריכה לעשות את הצעד הראשון (ובהמשך, גם את הצעד השני והשלישי  - אותם, לצערי, אף אחד לא יכול לעשות במקומך...). אני מזמינה אותך אם כן, לעשות את הצעד הראשון והמשמעותי הזה כאן ועכשיו. הצטרפי אלי כעת לפגישת הכרות קצרה, בה נבדוק יחד האם "התבוננות" מתאימה לך.

 

אני מזמינה אותך לפגישת היכרות ללא עלות וללא התחייבות,
אפשר להתקשר אלי 050-5457600
או פשוט למלא את פרטייך בעמוד "צור קשר" ואני אחזור אליך בהקדם.

שם(*)
Please let us know your name.

טלפון(*)
Please write a subject for your message.

אימייל(*)
Please let us know your email address.