אימון אישי להערכה עצמית

מדהים איך תהליך אימון אישי בשיטת "התבוננות" יכול לשנות את חייך מקצה לקצה. הכל ייראה ויתנהל אחרת - בלי בלמים, חסמים ועכבות.

פתאום יש לך אומץ וכח נפשי לעמוד למול המעסיק ולבקש העלאה בשכר בלי לגמגם. בזוגיות, אין לך שום בעיה לייצר קשרים חדשים, לקבוע ולצאת לדייט. בחיי היום יום לעמוד על שלך במקום להתכופף וללכת צעד אחורה. כן, החיים נראים, ומתנהלים, אחרת לגמרי. ולחשוב שכל החיים סחבת איתך הערכה עצמית בולמת וכובלת מתוך השלמה שזהו גורלך. ובכן ממש לא. במיוחד כשאני איתך.

וכבר עכשיו, יש לי בשורה משמחת:

עשית יותר מחצי הדרך!!! כן, אני רצינית. אני יודעת עד כמה קשה היה להחליט שהגיע הזמן לעשות את השינוי- להתמודד, להיחשף, להיפתח, לתת לכל העכבות לצאת (לבלי שוב). העובדה שחיפשת בגוגל "הערכה עצמית" מוכיחה שיש לך שני כלים חשובים ביותר – רצון לשנות ומוכנות ללכת צעד קדימה. הנה כמה נתונים חשובים לקראת הדרך החדשה שלך:

יחד נפרוץ את המעגל הזה שבולם אותך – צעד אחר צעד נתקדם ונבנה את ההערכה העצמית שלך על יסודות בריאים שישפרו את ההרגשה הפנימית, את הביטחון העצמי ואת היכולת לעמוד זקוף למול המעסיק, בני זוג, בחברת אנשים ולא פחות חשוב... עם עצמך.

תוכנית האימון תותאם במיוחד לך – שיטת "התבוננות" עושה פלאים בתחומי חיים רבים ובנושא ההערכה עצמית בפרט. על בסיסה אבנה בעבורך תוכנית אימון אישית, שנועדה לקלף את ה"אני" הקודם - זה שבלם, עיכב ומנע ממך להתקדם, ולבנות את ה"אני" החדש על בסיס כל היתרונות והחוזקות שטמונים בך והודחקו אי שם עמוק.

בלי לחצים ולוחות זמנים. בקצב שלך – האימון האישי בשיטת ה"התבוננות" אינו מותנה בזמן והוא מותאם לקצב ההתקדמות שלך. המטרה היא לא לייצר לחצים ולוחות זמנים קשיחים אלא להיפך. הפעם נבנה את הביטחון העצמי מן היסוד. מוצק, איתן, מחזק, מעודד, תומך ואשר על בסיסו אפשר יהיה להתקדם לשלב הבא.

אפשר להתחיל להגשים את כל מה שהודחק – אני אצייד אותך בקשת מגוונת של כלים לעמוד על הרגלים יציב וזקוף, ולהתמודד ממקום של רצון וביטחון (ולא כי אין ברירה). יעדים שרצית להשיג, רצונות שטרם מולאו, משימות ושאיפות שעד כה לא חשבת שיש בכוחך להשיג ופשוט... ויתרת – כל אלה יושגו ויעודדו אותך להגשים יעדים ושאיפות רחוקים וגדולים עוד יותר.

אני מזמינה אותך לפגישת היכרות ללא עלות וללא התחייבות,
אפשר להתקשר אלי 050-5457600
או פשוט למלא את פרטייך בעמוד "צור קשר" ואני אחזור אליך בהקדם.

רוצה לדעת יותר על התרומה הגדולה של שיטת ה"התבוננות"? בבקשה:

התבוננות? במה אנחנו מתבוננים בדיוק?

פנימה. כן התבוננות פנימית אל תוכך, וכר עכשיו אני מבקשת ממך דבר אחד לעשות (יותר נכון לא לעשות) – לא לחשוש. זהו טבע אנושי 'לחשוש' מחשיפה עצמית, אבל בעצם לחשוש ממה? מה יכול לקרות? רק אני שומעת ומקשיבה וכמובן שומרת על דיסקרטיות מלאה. וכבר עכשיו אני יכולה להבטיח לך: כל שכבה שנחשוף ונגלה תשפר מיידית את התחושה שלך. זה סוג של פריקת מעמסה שעד היום רק הכבידה עליך ובלמה אותך.

כך ננתח את הסיבות העמוקות שגורמות להבערכת העצמית הנמוכה. נבחן את האירועים השליליים בחייך שערערו את האמון שלך בעצמך, הודחקו עמוק עוד יותר (יותר קל להדחיק מאשר לחשוף ולטפל, נכון?), וכך עם הזמן, יצרו עוד ועוד חסמים ופחדים שהשפיעו על דפוס ההתקשרות שלך בחברה ועל אופן הצגת עצמך.

מפתיע כמה כוח חיובי אצור בך!

אנחנו נבחן ונגלה גם את החוזקות והכישורים שלך. אולי מעולם לא עצרת להסתכל 'פנימה' אבל כאלה יש לך בשפע. נזכר ונציף התנסויות חיוביות מהעבר, נמצא את מה שטמון בך, אשר גרם לאנשים סביבך לרצות להיות בקרבתך, להאמין בך לאהוב אותך.

על בסיס כל אלה נבנה יחד, צעד אחר צעד, את האמון שלך בעצמך על מנת להקטין ולבטל לחלוטין את התלות באחרים. בהמשך, נבדוק יחד מה הם הרצונות שלך, איזה יעדים ברצונך להציב לעצמך, לאיזה כיוונים ובאיזה מישורים ברצונך להשקיע ולהתקדם.

ארגז כלים לחיים מתוך זקיפות קומה

אפשר להתחיל לחייך, להרים ראש, לצעוד בביטחון, כי על בסיס ההתבוננות העמוקה שעשינו יחד אני מספקת לך קשת רחבה של כלים להתמודדות, לחיזוק ה'אני' החדש שלך, להביט קדימה, להשיג את המטרות שלך, להגשים את כל מה שמנעת מעצמך עד כה, להפוך חלומות למציאות, להגדיר לעצמך יעדים ולצאת ולכבוש, וגם להמשיך ולטפח את תהליך ההעצמה ובניית האמונה בעצמך כפי שחווית באימון.

רוצה לחזק את ההערכה העצמית שלך? לקלף את המחסומים והבלמים שמונעים ממך כל כך הרבה דברים שברצונך להשיג, להגשים, לממש אבל....

 
אני מזמינה אותך לפגישת היכרות ללא עלות וללא התחייבות,
אפשר להתקשר אלי 050-5457600
או פשוט למלא את פרטייך בעמוד "צור קשר" ואני אחזור אליך בהקדם.

שם(*)
Please let us know your name.

טלפון(*)
Please write a subject for your message.

אימייל(*)
Please let us know your email address.