אימון לקריירה

האימון לקריירה שלך יניב הרבה יותר מאשר 'רק' קריירה!

על בסיס הכישורים והיכולות שלך - ויש לך כאלה הם רק הודחקו או נשכחו אי שם מאחור – אנחנו יחד, נבנה לך את הקריירה שרצית, בין אם כשכיר/ה ובין אם כעצמאי/ת, ואצייד אותך בקשת רחבה של כלים לפרוץ ולהשיג את שרצית, ויש עוד יתרונות:

האימון לקריירה נעשה בשיטת ה"התבוננות" (עליה ארחיב בהמשך) אשר מציידת אותך בארגז כלים לבנות לא רק קריירה, אלא תורמת לבניית יסודות יציבים ואיתנים להשיג בעזרתם עוד הישגים בתחומים שונים בחייך. בתום האימון המראה תציג לך 'אני' אחר לגמרי: הגב יזדקף, הביטחון העצמי גם, היכולת להתמודד עם מצבים תתחזק פלאים... והתוצאות בהתאם. אם כך, למי מתאים תהליך אימון לקריירה? הנה:

  • יש לך עבודה אבל... יש לך גם תחושה של חוסר סיפוק מהשכר, היעדר קידום ומיצוי עצמי בקרשים, שלא מוסיפים שמחה לחיים.
  • זהו, מיצית את פרק ה'שכיר/ה' בחייך. רוצה להיות עצמאי/ת, אבל עדיין... החששות, הפחדים והפרידה מ"סיר הבשר" בולמים אותך.
  • ברצונך לחזור למעגל העבודה, אבל הבטחון העצמי קצת רעוע, ושאלות כמו "למה שירצו בי?" מכרסמות בך וכך חולפים הימים, בבית.
  • לחץ חברתי או ציפיות מהמשפחה הביאו אותך לעסוק במקצוע שאינך רוצה בו. הגיע הזמן לשנות קריירה, וגם לחזק את הכוח לעמוד על שלך, לסייע לך לבחור נכון, לתת לך כלים להצלחה.
  • מגיע לך. אין ספק שמגיע לך, אבל... לבוא אל המעביד בדרישות זה לא בדיוק התחום החזק שלך.

מפתיע עד כמה רחוק אימון לקריירה יכול לקחת אותך...

חמש הדוגמאות שהבאתי הן רק מדגם מייצג של המקרים בהם אימון לקריירה משנה את התמונה על פיה, ולכולם יש מכנה משותף. תוצאת האימון תוביל למצב בו לא תהיה לך בעיה לעמוד על שלך, לקבל את המגיע לך, להתקדם, לעלות בסולם הדרגות, לעשות שינוי קריירה מקצה אל קצה, להפוך משכיר לעצמאי, להצליח, לשים את עצמך במקום הראשון ולדאוג ל'אני' שלך שעד היום ריצה את כולם ושיחק את המשחק כדי להיות ב'סדר'. די!!! מעכשיו סדר העדיפויות משתנה.

אני מזמינה אותך לפגישת היכרות ללא עלות וללא התחייבות,
אפשר להתקשר אלי 050-5457600
או פשוט למלא את פרטייך בעמוד "צור קשר" ואני אחזור אליך בהקדם.

הבטחתי בכותרת שהאימון לקריירה יניב הרבה יותר מ'רק' קריירה. למה הכוונה?

כדי למנות את הערכים המוספים אני חייבת לעבור בקצרה על התהליך המשותף שצפוי לנו. לא. אני לא מתכוונת להלל את עצמי ואת היכולות שלי - אלא דווקא את שלך. אין לי ספק שטמונים בך כוחות עצומים להשיג כל מה שברצונך להשיג. העובדה שהחלטת לפנות לערוץ אימון לקריירה מעידה על כמה דברים:

  1. שיש לך כח רצון – זה לא טריוויאלי לקבל החלטה לבקש עזרה, ואף לחפש את הנווט שישב לצידך וינחה אותך בדרך הנכונה.
  2. שיש לך שאיפות – להתקדם, לשנות, להצליח, להוכיח, להתחזק... אלה ממש לא התכונות שמאפיינות הרמת ידיים והשלמה עם הגורל.
  3. שיש בך עוצמה – כל אימון ובפרט אימון לקריירה הוא תהליך שאורך זמן (אין כאן אבקת קסמים), והוא תובע כוח ועוצמה נפשית. ההחלטה שלך להביא לשינוי נובעת ממקום של עוצמה פנימית ואנחנו נעצים את היכולת הזו.

איפה כל התכונות האלה?

זו מהותה של שיטת "התבוננות" וזה בדיוק מה שאנחנו נעשה בשלב הראשון – נגלה ונבחן את המצוי. המצוי הוא מה בולם, מעכב, מונע ממך לפרוץ לדרך חדשה, לשנות קריירה או לעמוד על שלך, אבל סקירת המצוי מזהה גם את החוזקות שלך. הן שם. זה ברור. משהו דחק אותן, הקטין את עוצמתן, מנע ממך להשתמש בהן, אבל הן קיימות. אנחנו נגלה ונציף מעלה את היכולות האמיתיות שלך, את המיוחד שבך, את העוצמתי, את היתרונות שדעכו, ולכן אף אחד לא רואה ומעריך.

ואז נבנה יסודות בריאים ויציבים

ועכשיו, אחרי שזיהינו את החוזקות (ואת החולשות) נתחיל בתהליך של העצמה. בתהליך משותף, נקלף את כל השכבות שבולמות אותך, אתן לך כלים לצאת מהמקום הנמוך, אלמד אותך להתחבר ולקבל את ה'אני' הפנימי שלך כחבר הכי טוב שהולך אתך באש ובמים, אכשיר אותך לזקוף קומה, לשחרר את הבלמים ואת המעצורים ולעשות!, ודרך העשייה לראות עד כמה אתה טוב וראוי. כך דרך עשייה נכונה יעלו האמונה והביטחון שלך בעצמך.

על בסיס היסודות החזקים האלה, שהם האלף בית באימון לקריירה, נתחיל לבנות את העיסוק החדש שלך, וכאן אני מגיעה לאימון שלנו עם שני כובעים נוספים:

ויש עוד ערכים מוספים

מילה בקצרה על הקריירה שלי. שנים רבות עסקתי בייעוץ ארגוני והשמה. שוק העבודה על דרישותיו מוכר לי, כך שאוכל לסייע לך בכול הקשור בהכנה מקיפה לראיונות ומבחנים בשוק העבודה, ובאימון עסקי – ליווי עובדים בארגונים להעצמת קריירה וקידום בארגון או ליווי עסקי לעצמאי להצלחה בעסקיו. את כל אלה אני מציעה לך כחלק מהאימון המשותף שלנו לקריירה, והרווח שלך הוא כפול: גם אימון לקריירה, וגם אימון עסקי איך להצליח בבחירתך. דיל מנצח, לא?

 

אני מזמינה אותך לפגישת היכרות ללא עלות וללא התחייבות,
אפשר להתקשר אלי 050-5457600 
או פשוט למלא את פרטייך בעמוד "צור קשר" ואני אחזור אליך בהקדם.

שם(*)
Please let us know your name.

טלפון(*)
Please write a subject for your message.

אימייל(*)
Please let us know your email address.