התבוננות אישית

header new-07

די! מספיק עם תחושות הביטחון העצמי הירוד, הדימוי השלילי, ההערכה העצמית הנמוכה, התקיעות בחיים או הפחד משינויים. לכל אלה יש דרכי אימון וכלים שמובילים לשינוי האמיתי והמיוחל המושג ע"י שיטת "התבוננות אישית". ביחד נאתר ונמגר את הבלמים והחסמים. נזהה ונציף את הצדדים החיוביים ואת התכונות החזקות שהודחקו, ובעזרתם נבנה את ה'אני' החדש, היציב, המקדם, מלא הביטחון והעוצמה.

אימון אישי להעצמה

כואבת? מבולבלת? אבודה? מרגישה שהחיים עוברים על פנייך? שואפת להרבה יותר ולא מצליחה לצאת מה'פלונטר'?       

אם את רוצה יותר מחייך, אם את חשה תקיעות בחיים, אם את חולמת על צמיחה אישית והגשמה, אבל פוחדת לפרוץ, כנראה שהגיע הזמן... להפסיק לתת לפחדים שלך כוח ולהחליפם בתחושות של קבלה עצמית, אהבה עצמית וביטוי אישי.

אימון אישי לביטחון עצמי

מאז ומתמיד היית זו שסובלת מחוסר בטחון עצמי. רוב חייך עמדת בצד, בצילם של אחרים והסתפקת בחלומות על הצלחה. השנים חלפו ושוב אינך אותה ילדה חסרת אונים. זה הזמן ללמוד איך לפתח ביטחון עצמי ואיך להתחיל להשיג את כל מה שתמיד רצית ולא העזת...

אימון לקריירה

האימון לקריירה שלך יניב הרבה יותר מאשר 'רק' קריירה!
על בסיס הכישורים והיכולות שלך - ויש לך כאלה הם רק הודחקו או נשכחו אי שם מאחור – אנחנו יחד, נבנה לך את הקריירה שרצית, בין אם כשכיר/ה ובין אם כעצמאי/ת, ואצייד אותך בקשת רחבה של כלים לפרוץ ולהשיג את שרצית, ויש עוד יתרונות:

אימון אישי להערכה עצמית

מדהים איך תהליך אימון אישי בשיטת "התבוננות" יכול לשנות את חייך מקצה לקצה. הכל ייראה ויתנהל אחרת - בלי בלמים, חסמים ועכבות.

אימון אישי לאסרטיביות בעבודה

תקועה בג'וב בלתי מספק? שחוקה ממקום העבודה? כולם נהנים מקידום ורק את נותרת מאחור? מסוגלת להרבה יותר ולא מצליחה לגרום לבוסים להבחין בך?

אם את חולמת על קריירה מספקת, שתביא לידי ביטוי את מלוא הכישורים וההשכלה שלך. אם את מרגישה שהגיע הזמן להיות מתוגמלת כלכלית ולהפסיק להתפשר על משכורת נמוכה, אבל הרעיון של בקשת העלאה או עימות מול הבוס מעוררים בך חלחלה ומשתקים אותך, כנראה שאת זקוקה לשיטת התבוננות, שיטת האימון האפקטיבית, שתאפשר לך לפתח אסרטיביות תוך זמן קצר במקום העבודה.

אימון למציאת זוגיות

מחפשת זוגיות? השנים עוברות על פנייך ואת עדיין בגפך? אם את שוקלת אימון אישי לזוגיות, הרי שמלבד היתרונות הנהדרים שמקנה לך האימון, זו גם הדרך עם אחוזי ההצלחה הגבוהים ביותר בנטרול פחד מאינטימיות. רוצה לשמוע עוד?

אימון אישי לשיפור הדימוי העצמי

סובלת מדימוי עצמי נמוך או מדימוי גוף שלילי?חושבת שאת לא חכמה מספיק? מעניינת? מושכת? נמנעת בשל כך מלבטא את עצמך? מתפשרת על מקום העבודה? על משכורת נמוכה מדי? על בן זוג שאינו ברמתך? האם לא הגיע הזמן לשיפור הדימוי העצמי?

אימון אישי להנעת ההתפתחות האישית

מחפשת שינוי? מייחלת לפריצת דרך למימוש עצמי אבל השנים חולפות על פנייך? לא מוצאת את ה'דרייב' להתקדם, והמחויבות למשפחה ולעבודה תמיד חשובות יותר ממך? אימון אישי להנעת ההתפתחות האישית – השיטה היחידה שמוכיחה את עצמה כל פעם מחדש, כאפקטיבית ביצירת שינוי 'תוך כדי' היומיום והמציאות הקיימת.

אימון בדרך לחד- הוריות

חולמת על ילד? השעון מתקתק ואת מתחילה לשקול חד הוריות? את זקוקה לכל סיוע שתוכלי לגייס – אימון בדרך לחד הוריות, יעניק לך את הסיוע המקסימאלי: החל מבחינת ההחלטה וקבלתה מתוך הכרה מלאה בתוצאותיה. המשך בניסיונות ההפריה והטיפולים, על הציפיות והאכזבות שאולי יגיעו. המשך בהיריון כשלעצמו שמהווה תקופת מבחן לכל אישה (גם כשיש לה בנזוג), וכלה בהתמודדות עם הלידה ויחסה של המשפחה והחברה להחלטתך.

אימון לזוגיות - פרק ב'

עברת מסכת גירושין, 'חגגת' על ה'לבד' וכעת את שוב חולמת על מערכת יחסים? מודעת לאקוטיות של נושא הילדים ושילוב שתי המשפחות, להצלחת הקשר? מוכנה לקחת אחריות על חייך ורוצה שהפעם זה יצליח בכל מחיר?

מבינה אם כן, שעל מנת להצליח לבנות הפעם קשר איכותי ויציב, דרושים יותר מ'שאיפות' ו'רצון טוב'?

התקשרי עכשיו לאורנה זכאי, מאמנת ומטפלת זוגית, שכבר ליוותה בהצלחה זוגות רבים בפרק ב' של חייהם, והעניקי גם לכם את מירב הסיכויים שהפעם זה יצליח!.