בדיקת הערכה עצמית - "טעימה על קצה המזלג..."

"התבוננות" מאמינה בעשיה ולכן מזמינה אותך כבר עתה "לטעום" משהו מהתהליכים אותם היא מציעה. מוכנה?
אם כן, עני על שלוש השאלות הבאות בספונטניות ובכנות:

"האם אני מרגישה שווה?"

"האם אני מרגישה ראויה לאהבה?"

"האם אני חווה את חיי במלואם וחשה תחושת סיפוק עצמי?"

אם אחת מהתשובות שצפה ועולה ברגע הראשון היא: "לא", "אני יודעת שאני לא באמת "שווה", "שאני לא באמת ראויה לאהבה", ו/או, אין לי סיפוק אמיתי מחיי  ו"זה סתם טפשי להעיז ולקוות שמשהו ישתנה אי פעם"..., "כי אני חלשה, פחדנית, מאכזבת..."
אם כזו הייתה תשובתך, אנא שאלי את עצמך שלוש שאלות נוספות:

"האם כל מה שאני חושבת על עצמי, זו בהכרח האמת לאמיתה?"

אופציה אחרת היא לשאול "האם יכול להיות שזה משהו שהסובבים אותי חשבו והתמירו בתוכי כל כך חזק, עד שזה הפך לחלק מהאמונות שלי ו"תפיסת האני" שלי את עצמי?"

"ואם כך הוא הדבר, האם אני חייבת להמשיך ולהאמין ב"אמת" הזו?"

בואי נבדוק למשל את המחשבה : "אני לא שווה".

האם זה נכון? האם זו האמת לאמיתה?

סביר יותר להניח שהדמויות המשמעותיות בחייך, באופן בו נהגו כלפייך, הובילו אותך להערכה עצמית נמוכה בכך גרמו לך להאמין שהדעה שלך לא חשובה או שאין לך מה להציע, אבל, אם תבחני לרגע באופן אובייקטיבי את הרעיון : "אני לא שווה", תגלי שזו בסך הכל מחשבה שהפנמת אי שם בעבר ושהפכה ברבות השנים לאמונה שלך אודות עצמך, שיצרה אצלך דימוי שלילי והערכה עצמית נמוכה, שמלווה אותך מאז ועד היום על כל צעד ושעל.

הערכה עצמית - ניתן לעשות שינוי

כעת, כשאת מבינה בשכל (הרגש לא מבין כל כך מהר), שזו אינה אמת מוחלטת ושזו בסך הכל רק מחשבה שהפכה לאמונה, האם את מבינה, שבאותה מידה ניתן להחליפה במחשבה אחרת?! חיובית יותר? בונה? מעודדת ומעצימה?

וכעת תארי לעצמך, שאת עוברת תהליך של "התבוננות" אמיתית, מעמיקה ויסודית בשלל ה"אמונות" שלך אודות עצמך ומגלה, שרוב רובן של ה"אמונות" עמן את מתהלכת ביומיום, כלל אינן שלך!

אלה דיעות ומחשבות שהותמרו בתוכך משך כל חייך ולמעשה, היום כבוגרת את יכולה לבחור להשתחרר מהן, לפתוח בדרך חדשה ולהשיג כל מה שאי פעם חלמת עליו!

מה, באמת?!

כן, ממש כך. גם אם "כל העולם ואשתו" גרמו לך להאמין שאת לא שווה, גם אם כרגע אינך מאמינה בעצמך, גם אם את חושבת שאת חסרת יכולת.........

 אני מבטיחה לך שאת יכולה! ועוד איך!

"התבוננות" – שיפור הביטחון העצמי והעצמה אישית!

נכון, זה לא קל. כל שינוי כרוך בהתגברות על פחד. אנו נוטים להאחז בהרגלים הישנים גם אם הם מזיקים לנו, ולו רק בשל העובדה שהם מוכרים לנו. התוצאה: אנו מעדיפים את "אזור הנוחות" על פני עשיית שינוי שתוצאותיו אינן ידועות מראש.

אבל, האם השינוי לו אנו מייחלות אינו שווה שנתגבר על הרגלינו הנוחים (והמזיקים)? והלא אם רק נעיז, אנו יכולות להשיג עולם ומלואו...

"התבוננות" מסייעת לך להתגבר על הפחד ולמצוא בתוכך משאבים מופלאים לעשייה. היא מעניקה לך כלים לפרידה מהרגלים שאינם תומכים בהתפתחותך ומספקת לך דרכים חדשות להתמודדות עם המציאות. באופן זה "התבוננות" מאפשרת לך לחוות את השינוי באופן הדרגתי, ידידותי ומעצים עד מאד.

חולמת על שיפור ההערכה העצמית? מייחלת לפריצת דרך  וזקוקה לתמיכה בתהליך ההעצמה?

 

אני מזמינה אותך לפגישת היכרות ללא עלות וללא התחייבות,
אפשר להתקשר אלי 050-5457600
או פשוט למלא את פרטייך בעמוד "צור קשר" ואני אחזור אליך בהקדם.

 


שם(*)
Please let us know your name.

טלפון(*)
Please write a subject for your message.

אימייל(*)
Please let us know your email address.